reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

reklama
No postaram sie ale nie obiecuje...W niedziele jedziemy do Sopotu imusze troche ogarnąc wszystko bo nie wiem czy wrócimy na noc...Ale obiecuje ze na następnyym spotkaniu bede;)
 
Ja jeszcze nie wiem bo miały jutro dziewczyny jechać do dziadków na wakacje ale nie mam potwierdzenia na 100% i sama nie wiem jak to będzie. Jeśli tylko będę mogła to na pewno dojadę.

A do parku najprościej dotrzeć jadąc autobusem (65, 52) do końca (kierunek Leśne) i zaraz za blokami (po stronie przystanku) zaczyna się park.
 
Dzięki, że o mnie pamietacie ale nie dam rady.... niedawno wrócilismy a jutro w południe juz Chmielniki nas wołają i zlot rodzinny, a wczesniej jeszcze teściową trzeba odwiedzić :-)
 
1. Arabella
2. Madziara /?/
3. Kasiad
4. Soppana
5. AgnesBest
6. Renifer

czytałam nieśmiało wczoraj, bo nie wiedziałam czy mi cos wypadnie czy nie, ale teraz juz moge śmiało napisac ze tez bedziemy ;-)
 
Renifer,

jeśli samochodem to możesz dojechać jadąc wyszyńskiego przy WORD, tam masz pas w prawo, wzdłuż cmentarza, przejeżdzasz pod tym wiaduktem i jedziesz prosto ( nie na lewo bo zawrócisz hihi ) i tam w tych okolicach jest plac zabaw. Albo inaczej, ten czarny kot jest przy skrzyzowaniu czerkawska/sułkowskiego, tam też można gdzieś zaparkować i dojść pieszo. ja tam dawno nie byłam więc też pomotam się hihi
 
reklama
Do góry