reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

Ja też będę w sobotę :-) I będę razem z córką.Jak będzie przeszkadzać,albo jej się nudzić,to zaprowadzę ją do kinderplanety , może zostać tam sama, więc nie ma problemu:tak:;-)
 
reklama
Niewykluczona, że i ja będę :-) Do potwierdzenia bliżej terminu
Tylko musiałabym pociagiem dojechać do Łodzi, wróciłabym już z mężem (będzie na szkoleniu koło Rawy Maz.)
 
Wiecie co? mam taką sugestię: może byście mi podesłały na priwa swoje nr telefonów. Bo tak sobie myślę, że jak któraś się będzie miała spóźnić, albo coś jej w ostatniej chwili wypadnie to nie będzie miała jak poinformować o tym pozostałych:tak:
Ale to tylko propozycja. Jak nie chcecie to nie ma sprawy:-)
 
Wiecie co? mam taką sugestię: może byście mi podesłały na priwa swoje nr telefonów. Bo tak sobie myślę, że jak któraś się będzie miała spóźnić, albo coś jej w ostatniej chwili wypadnie to nie będzie miała jak poinformować o tym pozostałych:tak:
Ale to tylko propozycja. Jak nie chcecie to nie ma sprawy:-)

Oczywiście podeślę swój zwrotnie, bo inaczej nie miałoby to sensu;-):-D
 
ok, czyli ile nas będzie?
Agnieszka, Natalia, Malina, Oleśka, Ja ktoś jeszcze?

Jeszcze ja :-) Ja też się postaram być. Jak na razie 11:00 12-go grudnia mi pasuje. Jeszcze tylko nie wiem, czy od 9:00 półtorej godziny korepetycji nie będę miała, ale w razie czego, to najwyżej troszkę się spóźnię.
 
reklama
Do góry