reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Ja też już się relaksen w domku po podróży. Z dworca odebrał mnie mój M. i jeszcze skoczyliśmy na pizzę, bo mimo, iż jego urodzinki świętowaliśmy w piątek, to są dzisiaj :-) Więc nie mogło się obyć bez chociaż prowizorycznej wspólnej kolacji :-D

Spotkanie super! Jeszcze raz dzięki za zaproszenie :-) No i zgodnie z mechanizmem zależności wiszę Nataliak przysługę :-p- dzięki za pilotowanie mnie po stolicy :-)

Co do kolejnego spotkania w Łodzi, to muszę teraz troszkę przysiąść nad książkami - sesja, magisterka i te sprawy, więc jak się dziewczyny umówicie, to najwyżej dołączę jak mi się uda wyrwać w wybranym przez Was terminie :-)
 
To ja proponuję spotkanko w lutym, jak już się sesje skończą, egzaminy itd. Afiliacji nie pasuje ostatni weekend, a ja z kolei wolałabym jednak bez Jagody przyjść, bo jest bardzo absorbująca i ze spotkanka nie skorzystałabym nic a nic.
Co wy na taką propozycję?
 
To ja proponuję spotkanko w lutym, jak już się sesje skończą, egzaminy itd. Afiliacji nie pasuje ostatni weekend, a ja z kolei wolałabym jednak bez Jagody przyjść, bo jest bardzo absorbująca i ze spotkanka nie skorzystałabym nic a nic.
Co wy na taką propozycję?
Mi tam obojętnie kiedy,może być w styczniu lub lutym.Też mam pracę magisterską oddać do 22 lutego;-),no,ale ja sobie przedłużyłam termin oddania z grudnia na luty;-)
 
Ano właśnie!!! Kobietki Łodzianki do dzieła!!!!, ja od 15 lutego jestem już na L4 wiec będę mieć wolne tez w dni "powszednie" - a póki co weekendy bardziej mi odpowiadają, niedzielki jak najbardziej mogą być, to kiedy , kiedy ???? tylko następną mam zajętą bo siostra zjeźdza do mnie
 
Aldonta a ja się tak cieszyłam na te Katowice, że zarządze spotkanie, wyszukamy jeszcze dziewczyny z okolic i se pogadamy, ale się popieprzyło :baffled:
 
Pamiętam, Malina, że od 15 jestes na ZLA :-) To może własnie w tym tyg. po 15-tym by sie udało? U mnie od 9 do 14 brat będzie i głupio tak go zostawiac samego, a pewnie nie będzie reflektował z nami na zakupy :-p
 
reklama
Fantastiko :-) po 15 dla mnie jest the best
Ja jestem zmotoryzowana wieć w razie czego chętnie służę :-)
to co, 15 czy 16?
 
Do góry