reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
..chciałam powiedzieć, że baaaaaardzo miło było mi się z Wami spotkać i mam nadzieję, że niebawem to powtórzymy- i może zbierze sie nas jeszcze więcej:-D
 
Qrde, zdjęć nie ma, zapomniałyśmy of course!! Widzę, że żadnej z dziewczyn nie było po spotkaniu na BB, więc wypowiem się może w imieniu pozostałych;-)
Byłam ja, Małgonia, Nataliak, Afiliacja i Asca- Chrupica niestety nie dotarła. Było straaaaasznie fajnie, oczywiście wcale nie czułyśmy się jakbyśmy widziały sie po raz pierwszy;-) Jedzone były: krem z pomidorów, lasagne, sałatka z kurczakiem, kanapka z kurczakiem i bruschetty. A na deser...... po 2 ptysie w kremie czekoladowym, z czego wyłamała się Afiliacja- wzięła lody z owocami (a rczej owoce z gałką lodów:-D). Ja byłam w szoku że 2h minęły tak szybko, sama nie wiem kiedy, ale musiałam się ewakuować (wizyta u teściów, Małgonia miala zresztą tą samą atrakcję:-D) Afiliacja z Nataliak miały jeszcze zajrzec do kilku sklepów, więc mozliwe ze jeszcze nie dotarły do domów:-D Tzn Afiliacja pewnie jest jeszcze w pociągu!:-D
Strasznie fajnie było spotkać się tak na żywo!
 
Ostatnia edycja:
tak tak bylo bardzo milo i mam nadzieje ze czesciej bedziemy powtarzac takie spotkania :D po zakupach afiliacje wsadzilam w pociag a siebie w tramwaj i juz lenie sie w domu :)
 
A łodzianki kiedy mają zamiar się zmobilizować i spotkać ? Bo na propozycjach się skończyło:-p
Gratuluję udanego spotkania,jednak co na żywo,to na żywo:tak:;-)
 
hehe zdjecia- no tak! dzisiaj rano jeszcze pamietalam o aparacie;) nastepnym razem- mam nadzieje, ze takowe beda! bylo super- towarzystwo przednie, jedzonko palce lizac, usmiech do tej pory. dzieki dziewczyny! i do kolejnego! :tak:
 
reklama
:-D nooooo, niezłe mają przeceny!:-) Ja wpadłam tylko na chwilkę i złowiłam te bluzy, które widziałyście, ale można by jeszcze przejżeć piżamki itp;-)
 
Do góry