reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Chrupciu, to ni jak Ci ta niedziela nie pasuje?... Kurka... mam teraz wyrzuty sumienia :no: Może coś się uda zrobić, żebyś dołączyła do nas?
 
Dziewczynki nie wiem jak to ze mną będzie...
Cały czas byłam przekonana, że to jutro i się umówiłam na weekend. Jak mi sie nie uda odkrecić to trudno... jeszcze bedzie okazja.

Zła jestem na siebie, ze nie doczytałam ale kurcze czasu nie mam na nic:zawstydzona/y: i tak wszystko z doskoku
 
Jednak beze mnie Tarasy:zawstydzona/y:

Za dużo odkrecania. Imieniny i tescia i koleżanki w niedzielę, wszystko wyjazdowe i mężu usteczka w podkówkę i "jak uważasz..."

Bawcie się dobrze!!! Ja się piszę na nastepne :)
 
Mam nadzieję, że wszystko aktualne, bo jutro o 8:30 wychodzę z domu na korki i już nie wracam, tylko stamtąd prosto na pociąg :-)
 
reklama
Do góry