reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
ja niestety jutro już wyjeżdżam ale będę w Krakowie prawdopodobnie 25-27 styczeń, może wtedy udałoby się zorganizować jakieś spotkano?
 
Ja też się raczej dostosuję do Krakowa, nawet jeśli mi coś wypadnie, to raczej dzień wcześniej się dowiem, tak że umawiajcie się kiedy komu pasuje
 
Jasne :) tylko musimy wybrac jakies fajne spokojne miejsce w tym Kraku naszym
ojjj, ze spokojnym to będzie ciężko;-). Mam wrażenie, ze ostatnio pół Polski przyjechało do Krk, no chyba, że ja w takich miejscach bywam:-p. To może rzucajcie jekieś propozycje, to coś wybierzemy. Najważniejsze, żeby było dla niepalących:tak: i nie typu Wierzynek:-D. Ja już ze 2 lata na Rynku nie bywałam w kawiarniach, więc nie wiem czy nadal istnieją. Kiedyś lubiłam "Dookoła Świata" na Szewskiej albo "Tajemniczy Ogród" na Brackiej, "Pożegnanie z Afryką" na Tomasza, ale tam jest ciasno. No chyba, że Kazimierz?
 
reklama
Do góry