reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

to teraz ja: dziekuje Wam bardzo za milo spedzony czas :) nie spodziewalam sie ze tak dlugie bedzie to spotkanie a i tak bardzo szybko czas zlecial i troche za malo go bylo :)
 
reklama
hej "niedzielnie"
ja dopiero doszłam do siebie po wczorajszych gościach. Dopiero o 4 rano połozylismy się spać. Goście wyszli około 3 nad ranem - w szoku jestem że tyle wytrzymałam, ale było baaardzo fajniutko.
A nasze spotkanie Majówkowe było świetne - bardzo bardzo miło spędziłam czas i naprawdę nie sądziłam, że czas tak szybko zleci. Rzeczywiście na żywo - rozmowa jest fajniejsza - tematy w sumie podobne do tych jakie tu poruszamy, ale jednak inaczej.
Bardzo chętnie przyłączę się do kolejnego spotkania - dzięki dziewczyny :-))))))
 
Ano nie. :-:)zawstydzona/y:Chyba roztargnienie ciążowe spowodowało, że aparatów nie miałyśmy. Dlatego musimy się spotkać drugi raz, żeby nadrobić to niedopatrzenie.:tak:
 
reklama
Do góry