reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

Słuchajcie, tak naprawdę możemy umówić się w jakiejś knajpce w Złotych Tarasach, żeby wszytskim pasowało- w centrum i blisko dworca, metra, etc.
 
reklama
w tarasach byloby najwygodniej ale tam sa zawsze jakies dzikie tlumy a takie spotkanie jednak najfajniej wypada w jakims kameralnym miejscu gdzie mozna spokojnie pogadac. zadne takie w centrum w ktorym sie nie pali i mozna cos zjesc nie przychodzi mi do glowy. afiliacje moge zgarnac z dworca i potem odstawic, z rozpoznaniem sie juz nie bedziemy mialy problemu ;P
 
w tarasach byloby najwygodniej ale tam sa zawsze jakies dzikie tlumy a takie spotkanie jednak najfajniej wypada w jakims kameralnym miejscu gdzie mozna spokojnie pogadac. zadne takie w centrum w ktorym sie nie pali i mozna cos zjesc nie przychodzi mi do glowy. afiliacje moge zgarnac z dworca i potem odstawic, z rozpoznaniem sie juz nie bedziemy mialy problemu ;P

Byłoby super! :-)
 
Ale przecież w Tarasach jest kilka knajpek na parterze- na poziomie spożywczaka i ilekroć je mijałam, nie było tam tłumów. Ale mogę się oczywiście dostosować do każdego innego miejsca:-)
 
Nie no właśniew nie wiedziałam o jakim termine rozmawiamy, rzuciłam tę niedzielę bo jak w takim tempie będziemy się umawiać to poród nas zastanie
 
reklama
no prosze, chwile nie zagladalam na forum a tu takie rewolucje/rewelacje :)
super jakby sie udalo niedzielne spotkanie w waw- napewno sie pojawie. zlote tarasy dla mnie ok. przychodzi mi jeszcze na mysl lolek i grillowany ziemniak - pola mokotowskie od strony zwirki i wigury.
 
Do góry