reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

Łódź - Reaktywacja :-) Zapraszam znane już mi Łodzianki i wszystkie pozostałe chętne mamusie :-)
Normalnie w myślach mi czytasz.:tak::-D Godzinę temu miałam skrobnąć apel do Łodzianek, ale jakoś nie wiem czemu tego nie zrobiłam.:zawstydzona/y:

KTÓRA SIĘ PISZE NA SPOTKANKO W ŁODZI!!!???
I KIEDY????
Mi wsio rybka, choć wolałabym bez Jagody przyjść. Jeśli weekend to P. ma wolny 30 i 31 stycznia.
16go idziemy na wesele więc ja odpadam.
25 i 26 stycznia (pon wt) też mi pasują.
A wy jak dziewczynki???
 
reklama
Heeelloł Kobietki :-)
Nie uwierzycie, ale dziś tez zastanwaiałam się nad następnym spotkankiem,
Ustalajcie a ja się dopasuję
Mnie pasują weekendy, bo do połowy lutego planuje jeszcze pracować (no chyba, że coś się zmieni)...
 
To może w niedzielę, skoro większości pasuje weekend, a Agnieszka woli niedzielę. Tylko teraz pytanie w którą? Szczerze, to wolałabym, żeby to NIE BYŁ 31 stycznia, bo 1-go lutego zaczynam sesję... heh... te studia... :-p Co do wszystkich innych terminów, to się dopasuję :-)
 
To może w niedzielę, skoro większości pasuje weekend, a Agnieszka woli niedzielę. Tylko teraz pytanie w którą? Szczerze, to wolałabym, żeby to NIE BYŁ 31 stycznia, bo 1-go lutego zaczynam sesję... heh... te studia... :-p Co do wszystkich innych terminów, to się dopasuję :-)
Mi by pasowało 17 stycznia,będę juz po urodzinach,ale przed imieninami;-) No i tradycyjnie kino z córką po spotkaniu ;-)
 
reklama
jak tylko termin mi przypasuje, to bardzo chętnie :-D tylko, że ja to się tam zgubię :-D Zatem, błagam, gdzieś blisko dworca :-p
 
Do góry