reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Ja myślę, że może dałoby się coś wykombinować na ten basen z BB, ale ja i tak od września zaczynam chodzić z Patrykiem ( i może z Dominikiem) na basen. On bardzo lubi wodę i szkoda żeby tego nie wykorzystać. Która chętna zapraszam ;-)

Co do samodzielności dzieci to ja się z rubi zgadzam, my Dominika uczymy od małego, że ma sobie sam radzić ze wszystkim (oczywiscie w granicach rozsadku;-)) Przez to jest bardzo samodzielny, otwarty do ludzi i nie mało czego się boi;-)
 
reklama
Rubi jeśli chodzi o basen, to skoro Bystyja sama go zaproponowała na początkuto szanse są ;-) Na Aktywnych Mamach jednym z tematów jest 'wspólna zabawa'.

Może na krytym basenie będzie można coś zorganizować we wrześniu :tak: Ja z Anią wtedy odpadamy ze względu na problemy nefrologiczne, ale czemu inne mamusie mają nie skorzystać. :tak:

ja tez odpadam i dlatego napisałam że zainteresowane mogą scenariusz napisać :-)
temat "wspólna zabawa" jest OK - moża pod niego podciągnąć wszystko :-) ale Bestyja też napisała, że finansują te spotkania, których scenariusze im się spodobaja... więc to wspólne moczenia dupek w wodzie trzeba ładnie ubrać w słowa :-)

hmmmm.... przeca ja mam dwoje dzieci (wyrodna matka sklerotyczka) - czysto teoretycznie mogłabym iść na basen z Jasiem ale to zależy od mojego palca...ciut popsuty jest :-/


edit: a tak w ogole to wyszlo ze ja jestem przeciwna basenowi... to nie tak... chodzi mi o to że takie spotkanie trzeba dokładnie zaplanować - jak juz pisałam - otwarty basen i pogoda...:-/ może być różnie :-(
 
Ostatnia edycja:
ja też na basen zaczynam chodzić od września :tak: także aga możemy się umawiać
u mneie problem z karolcią - bo ja z nią chodziłam do szkoły pływania i było fajnie do czasu jak trza było dziecię zanużyć i zrobić zdjęcia podowdne brrrrrr aż nie chce sobie tego przypominać
mała ma teraz wstręt do tego miejsca i od razu płacze
więc jeśli się nie przekona to zacznę chodzić chociaż w wojtkiem ale na pewno zacznę ;-);-)

byłam na drzwiach otwartych nowego żłobko-pprzedszkola koło nowego tesco - nawet fajnie hihihihi
spędziłam z karolcią 1,5h po porannym falstarcie kiedy to chciałam ją wziąć na zakupy wyszłyśmy za drzwi a ta w ryk bo tata nie idzie z nami gggrrrrr i wróciła się bezczela :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (było nawet sympatycznie) gdyby nie ten żłobek to pewnie bym się zdecydowała nie za drogo i po drodze a laski nawet z podejściem do dzieci bo skoro moja karolka zaczeła bawić sie balonem z jedną z dziewczyn to wg duuuuży sukces :tak:

dobra idę na kawkę paaaaaaaaaaa
 
Cześć. Mam na imię Anka i jestem mamą Zosi. Spotkanie bardzo nam się podobało. nawet nie wiedziałam, że moje dzieciątko takie odważne jest i tak będzie szaleć. Zazwyczaj w nowych miejscach to tylko na rękach u mamy.
A jeśli chodzi o kolejne spotkanie i temat, to co myślicie o wspomaganie rozwoju ruchowego poprzez zabawę. można by zaprosić kogoś, kto pokazałby nam jak się bawić z dzieckiem, a przy okazji rozwijać jego koordynacje i rozwój ruchowy, nie szkodząc mu.
 
Irgi ;-) więc to z Tobą rozmawiałam :-) chodź poplotkować z nami :-)

fajny temat :-) ja znam fizjoterpautkę - nawet kilka :-) mogę popytać czy zechciałaby nas trochę wyedukowac :-)
 
Dobra to musimy zrobić ranking tematów.
Najpierw wrzucamy propozycje, ja potem zrobię sondę i te tematy które będą miały najwięcej głosów pójdą na pierwszy ogień, co Wy na to?

mamy tak:
1. chustowiązanie
2. basen
3. zabawy wspomagające rozwój ruchowy.

jakieś jeszcze propozycje?
 
U nas jedyny lęk jaki dziecko miało to przed blokami, przyszedł w wigilie i od czasu jak zaczełam remont i mały chodzi ze mną na blok się nie pojawił ... wczesniej był paniczny ryk ... masakra co w tej małej głowce sie porobiło :-(.
Ludzi i dzieci sie nie boi, poprostu olewa na całej lini, głuchy i ślepy.

Rubi ja go odtapiłam na 20 min w Bajlandi:-p, siedział z tą powiedzmy opiekunka i układał klocki ... a potem jak latał to oczywiste, ze musiałam pilnowac aby sie w nic nie uderzył. Kubus ma energii za 20-stu:sorry2:. W domu go tak nie pilnuje non stop ( oczywiscie musze zawsze wiedziec co robi), ładnie sie sam sobą zajac potrafi:tak:.
Wczoraj się TZ zagała z kolegą i by syn sobie na ulice poleciał, a akurat auto jechało ... no myslałam ze wyjde z siebie, az fakture mi wypisywali a tatus miał ta sekunde popilnowac koło auta :wściekła/y:
 
Dobra to musimy zrobić ranking tematów.
Najpierw wrzucamy propozycje, ja potem zrobię sondę i te tematy które będą miały najwięcej głosów pójdą na pierwszy ogień, co Wy na to?

mamy tak:
1. chustowiązanie
2. basen
3. zabawy wspomagające rozwój ruchowy.

jakieś jeszcze propozycje?

z sondą super pomysł :-)

a pamiętasz o czym rozmawiałyśmy we wtorek??? bo ja coś rzuciłam a Ty powiedziałaś ze na sierpień jest już chustowe spotkanie...

skleroza nie boli...
 
a ja tylko dodam ,że w ramach budżetu chętnie pomożemy w spotkaniu. Natomiast to wy rzeczywiście wiecie najlepiej czego wam potrzeba a że jesteście na miejscu łatwiej wam sprawdzić miejsce czy osobę.
 
reklama
rubi dobrze że Hiox "latała" za Kubciem bo w Bajlandii jest duuuuużo niebezpiecznych miejsc w których bardzo łatwo nabić sobie guza albo jeszcze coś gorszego, ja też bym biegała za Maćkiem gdyby nie A, bo trampolina przy samym parapecie, pootwierane okna na wykości głowy dziecka i dziura w siatce na wysokości 2.5 metra to można samemu się za głowę złapać a taki dzieciak lata i nie patrzy gdzie leci....
hmm ale wiem że Tobie to nie o to chodziło;-)
co do spotkań to fajnie że macie tyle pomysłów :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry