reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

dziewczyny wrzucajcie tematy ;-)

Rubi nie pamiętam co to był za temat... O chustowych warsztatach mówiłam, że w sierpniu, bo już wstępnie powiedziałam znajomej... Ale mogą być też we wrześniu, jeśli jakiś temat będzie miał więcej chętnych.

Mi by się jeszcze podobało coś o zdrowym odżywianiu - jak gotować dla maluchów, jak wybierać składniki, gdzie kupować itd. Chodzi o to żeby dieta była zbilansowana, bo jest ogólnie skłonność do przebiałkowania i chciałabym tego uniknąć.
Dietetyk jest w szpitalu na Reymonta np.
 
reklama
a może do tych zabaw wspomagających rozwój ruchowy dorzucić zabawy wzmagające więź między dzieckiem a rodzicami w wieku
- do roku
-2 lat
-3 lat
itd taki mały cykl spotkań :sorry2:
 
U nas basen odpada z tych samych powodw co u Anik-mlody nawet sie juz kapac nie lubi w wannie,o myciu glowy nie wspomne.Na malinie tez byla tragedia zeby wejsc do wody,ostatecznie sie przekonal do baseniku dmuchanego.A chcelismy dobrze,chodzac na te zajecia na basenie i wyszlo odwrotnie,zla jestem na siebie przez to strasznie.
Mi sie ten pomysl z robieniem roznych zabawek wlasnorecznie na spotkaniu bardzo spodobal:tak:
 
wiem ,że w innych miastach są osoby które prowadzą warsztaty, "wspomaganie rozwoju emocjonalnego dziecka poprzez zabawę" w takich warsztatach uczestniczą i dzieci i rodzice.
Może u Was też jest ktoś taki?

i jeszcze mam do was prośbe. Wrzućcie na AM.pl ( nawet skopiujcie) swoje komentarze dotyczace spotkania. To bardzo ważne by móc organizować kolejne.
Jeśli któraś z was robiła zdjęcia to proszę o wstawienie kilku.
 
Ostatnia edycja:
Amelkowa dobry pomysł z tematem bilansowania diety ... chyba nam w zimie nie bedzie się nudzic ;-)
 
wiem ,że w innych miastach są osoby które prowadzą warsztaty, "wspomaganie rozwoju emocjonalnego dziecka poprzez zabawę" w takich warsztatach uczestniczą i dzieci i rodzice.
Może u Was też jest ktoś taki?


ja bym baaardzo chętnie odliczyła się z karolką na takich zajęciach :) :) :)
 
reklama
dobra, jest parę tematów, to na razie starczy.

Jak obczaję jak się robi sondę, to ją zrobię.
Dziewczyny, pozwolicie żeby te warsztaty chustowe były pierwsze? A w sondzie będzie reszta? :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry