reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Hej hej!
Jestem przelotem.
Ja oczywiście bedę,zaraz sie cofne p instrukcje jak sie zapisać na spotkanie.
To znaczy,że faceci zosaja i chałup pilnuja:confused::-D
Maciusia wezmę,ale nie wiem czy da mi posiedziec i posluchać,dlatego najchetniej K wzięłabym ze sobą,no ale może jakos damy rade sami,bo Maciek musi najpierw porządnie obadać teren zanim sam sie zacznie beze mnie bawić:baffled: To może ja juz o 15 przyjdę:-p

A chwila chwila,która to wspominała,że można przyjść sie u niej wykapać? bo u nas też ciepłej wpdy nie ma do soboty:baffled:
 
reklama
Mam ogromną prośbę do Was , byście zrobiły parę zdjęć ze spotkania by poźniej wrzucić je do aktywnych mam z mini relacją słowną :-)
 
ok, ja wezmę aparat ;-)
Magda ja wprawdzie nie proponowałam, ale możesz wpaść się wykąpać ;-) poza tym Odrę mam za oknem jakby Ci było mało wody ;-)
 
Dzioewczyny co to za miany na spotkaniu? Bo ja oczywiscie skasowałam meila nie czytajac go, wogole zobaczyłam ze to chodzi o jakies zmiany jak juz sie kasowanie spamu ładowało :-p
 
uff bo juz myslałam, ze nie bedzie dzisiaj spotkania :tak: bo się nastawiłam:-p, tylko nie wiem jak syn się na to zapatruje;-)
 
Ja też w sumie mogłabym wziąć aparat, ale chwilowo mamy brak wolnego miejsca na karcie, dysku itd. Na następnym spotkaniu myślę już tego problemu nie będzie.

U nas też nie było zimnej wody jednak :confused: ale już jest ;-)
 
Dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i trafiłam na Aktywne mamy z Opola , muszę powiedzieć ,że jestem baaardzo mile zaskoczona waszym działaniem i energią ;)))) ja chyba jeszcze nie załapię się , bo mamusią będę w lutym mam nadzieję ,więc chyba za wcześnie chociaż bardzo chętnie bym uczestniczyła w takich spotkaniach ;)) w każdym razie cieszę się z waszej inicjatywy ;)))tym bardziej ,że do Opola wróciłam niedawno i nie mam żadnych kontaktów z innymi świeżymi mamusiami ....
 
reklama
Do góry