reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Ja tez nie spie po nocach.Kiedys to wstawalam po kilkanascie razy ale odkad zmienilam mleko na nastepne jest lepiej choc nadal wstaje:eek:
Teraz to nie chce wogole zasnac najchetniej to siedzialby z nami dlugo:-)az czasami juz staje sie marudny wiec wyprobowalam sposob na zasypianie ktory byl opisany na stronie babyboom zeby pozostawic dziecko same w lozeczku na pare minut jak zacznie plakac wrocic utulic ale nie brac na rece i tak co kilka minut wychodzic z pokoju i wchodzic az dziecko zasnie.Powiem wam ze to troche hardkorowe jak tak placze to serce mi peka totalnie i sama nie wiem czy to stowac ten posob bo dopiero wczoraj sprobowalam.Wolalabym jakby usnolchyba na moich rekach bo tak nie plakusia i go nie stersuje:tak:.
Co myslicie o tym dziewczyny:confused:
 
reklama
Maggusia ja raz spróbowałam tego sposobu ale Mateuszek tak płakał, że aż się zanosił i niestety wzięłam na łapki i dałam cyca :baffled: Zasnął jak aniołek :tak: Narazie nie będę próbować tego sposobu no ale coś muszę zrobić aby Muszek sam zasypiał, bez cyca, jeszcze nie wiem co :confused:
Pozdrawiam
 
u nas noce coraz gorsze. Jak sie budzil to nakarmilam i w kime dalej. Dzis w nocy meczylam sie ponad 2h zeby usnal.
 
a u nas odwrotnie. noce ok ale w dzien jest pelno wrzasku przed zasypianiem :( juz sama nie wiem czy to ja cos zle robie czy moze os innego. doslownie jak idziemy spac to Zuza zaczyna strasznie plakac a na dodatek nie chce za bardzo mojego cyca :(( jestem zalamana
 
a u nas odwrotnie. noce ok ale w dzien jest pelno wrzasku przed zasypianiem :( juz sama nie wiem czy to ja cos zle robie czy moze os innego. doslownie jak idziemy spac to Zuza zaczyna strasznie plakac a na dodatek nie chce za bardzo mojego cyca :(( jestem zalamana

u nas podobnie, noce super, ale w dzień... kuba strasznie się denerwuje, jak ma zasnąć, w ogóle śpi bardzo mało w dzień, jakieś dwie półgodzinne drzemki... jak jest zmęczony, to zaczyna marudzić, krzyczeć, piszczeć i płakać i nic nie pomaga, żadne kołysanie, bujanie itp.
usypianie go w dzień to męka, on sie denerwuje a ja jeszcze baardziej, jak dam mu cyca, to chwilke possie i marudzi dalej, a jak mu sie uda zasnąć przy cycu, to przy odkładaniu budzi sie od razu, i tak w kółko, ręce opadają...
 
u nas od dwóch dni dni tez nie sa super. dzis usypialam go z godzine w dzien a zwykle to tylko 10 min maxymalnie
 
oj mi u tesciowej tez bylo ciezko
malutka tak sie przyzwyczaila do spania w lozeczku ze za chiny nie chciala mi usna c ze mna na lozku godzine a nawet dluzej sie darla potem wiercila az wreszcie usypiala w dzien tak samio koszmar
ale juz dzis pieknie zasnela w lozeczku :-)
 
Ja dzis wzielam Briana do lozeczka zeby zasnol odrazu wielki placz pozniej go lulalalm tez nie chcial stwierdzilam ze pochodze z nim po domu i poopowiadam pokaze pare rzeczy za ten czas zrobilam razem z nim mleko wyparzylam smoczki itp on przygladal sie wszytskiemu pozniej poszlismy na lezaczek tam chwilke pobawilam sie znim zobaczylam ze mocno trze oczka dalam mu jeszcze mleczka a on juz prawie zasypial wzielam go do lozeczka wtulil sie w kocyk i usnol:-)
Stwierdzilam ze od teraz bede tak robic az sam zasnie poprostu zeby go nie zmuszac moze taka metoda bedzie najlepsza.Wiem ze musi wiedziec ze czas na spanie ale jak narazie chyba jest za maly zeby mu to tak przetlumaczyc.Mysle ze bezstresowo jest najlepiej.
 
Maggusia u mnie też się czasem zdarza, że Muszek sam zaśnie ale bardzo rzadko. Ale rzeczywiście, to może być dobra metoda, gorzej jak wieczorem postanowi buszować do północy :-D
Pozdrawiam
 
reklama
u nas jesli kolo 20nie wiedze sennosci a moze nawet i jest ale checi do spania brak kąpiel mleczko o ile jest pora karmienia i przy nocnej lampce ogladam telewizor a emi klade na lezaczek jesli w lozeczku beczy po jakims czasie probuje obrocic sie na bok wiec od razu ja biore i do lozeczka i uzypia
to prawda co dziewczyny pisaly o rytmie i zaplanowanym dniu ze dziecko lubi wszystko pokolei poukladane
ja u tesciowej nie moglam wyrobic emi jak zrobila sobie jedna drzemke to byl sukces na noc zasypialam mi po 22 a wczoraj juz normalnie
 
Do góry