reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

mamaoli pisze:
a ja dziś poleciałam spacerować po 7 rano ::) bo mi sie Maks tak rozbawił że koniec swiata! a chcialam żeby Ola troche jeszcze pospała więc do wozeczka i pare rundek kolo domku :)
jak zasnał postawiłam sobie wózek pod oknem i wskoczylam jeszcze do łózka na godzinkę
o 8:30 obudził nas już obydwie ;)

Dobrze, że mieszkasz w domku.
Ja mieszkam na 3 piętrze, to raczej nie mogę zostawić wózka pod blokiem ;D
 
reklama
mój pomysł - nie zadziałał. Pobudka była o 5:30 :( :( :( , ale potem od 6:20 kimałyśmy do 9, ale to standard ;D
 
anian, nie dała się skubana oszukać ;)

a ja dzis znowu spacerek robiłam przed 7 ::)
ale Maksiu tylko chwilę w wózku pospał bo go brzusio męczył :(
za to teraz odsypia, już druga godzina mija :)
 
a u nas dzisiaj dzień szalonych zabaw na podłodze na kocyku, żadnych ryków ::) ::) ::), pełnia szczęścia i żadnego spania, no ale jak dziecko jest zadowolone i nie wyje to dla mnie może nie spać

właśnie odwróciłam się żeby zobaczyć co robi mój synuś a on zwędrował z kocyka na podłogę??? idę go wkulać spowrotem ::)
 
fionka u nas jeszcze podczas takiej zabawy goła pupa i Mała ma zabawę na całego. I jej też nie da się upilnować :laugh:
 
u nas też świeci goły tyłeczek

ja podkładam pod kocyk żeby dywnu nie zamoczyć ::) ;D, a jak zostanie obsikany kocyk , to przy tym upale żaden problem, bo uprany wysycha w kilka minut, także do takich celów polecam kocyki polarowe, bo schną błyskawicznie ;D ;D ;D
 
Maksiu lezy na grubym reczniku który na wieczor jest wysliniony, wyulewany a zdarza się ze posikany ;)
ale żal mi cały czas go w pampersie trzymać
codzienie go piore z reszta przy mojej dwójce pralka czasewm dwa razy dziennie idzie ::)

czasem siku złapie w pieluchę, jak zdąrze :D
 
moje próby łapania kończyły się tym, że obsikany był kocyk, pielucha, Maciek i oczywiście ja, więc prób zaniechałam ;D
 
reklama
Do góry