reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

No właśnie wstawiłam zdjęcia i sama się zorientowałam, że na każdym wygląda inaczej :-)) ale zapewniam, że to to samo dziecko :D
Chyba tak zrobię, że kupię rozmiar 62 a później 68 jak zobaczę, że wyrasta.
 
reklama
Gosiak robiłam tak samo ja Ty z córką a teraz do kaszki bezglutenowej dodawałam kaszkę z glutenem z Bobovity. Na ich stronie jest przelicznik ile łyżeczek jakiej kaszki.
 
Agacyndka Anielka jest cudna!! śliczna kruszynka:) ...a raczej kruszyna;) haha
Usg mamy za tydzień w czwartek.
A u Ciebie odliczanie i do końca połogu i do dostawy wózka... pewnie już Cię nosi i jak na szpilach czekasz:) pochwal się jak przyjdzie:)
 
A że tak głupio zapytam- po co się robi usg bioderek? I wszystkie dzieci muszą? Położna nic nie wspominała. Jutro idę na wizytę kontrolną do pediatry...
Dziękujemy za wszystkie komplementy Anielkowe :-)

Sihayko pokaż Nam Naduśkę :-)
 
Zyjeeee.... ja pitole ale co to za zycie... grozi mi wariatkowo albo wiezienie przez tesciowa..... kiedy mu nerwy puszcza i zastrzele babsko...ale wyjezdza za tydzien!!!!!!!!!!!!!Natasza szalala... wasze dzieci tez sie tak nudza?moja traci zainteresowanie dana zabawa/zabawka po 5minutach i ryk... ktis mi moje dziecko grzeczne podmienil i podrzucil szantazyste w pieluszce 0_o

Domik apaszka doszla!!!!JEST BOOOOOOSKAAAA!!!!!!Dziekuje:-*:-*

Agacyndo,Sikayko oooo jaaaa chwila moment i miesiac stuknie dziewczynkom!

Postaram sie doczytac..


Calusy dla wszystkicg:-&:-*

Asitko a bete kiedy robisz?
Paulinko jak sie czujesz?
 
Gosiu dzięki za link. Już wszystko wiem :-) może Saruni tak smakowało hihihi :-)

Noelle dobrze, że wyjeżdża teściowa, jeszcze tylko tydzień. Dasz radę :*
 
reklama
witajcie
Agacynda córcia cudna

dziewczyny nie wiedziałam że można kupić taką rurkę, moją często zagazowuje i robi pieniste kupy i czasem ze śluzem, pediatra twierdzi że nic złego się nie dzieje
a mojej pomaga jak biorę chusteczkę i ocieram chusteczką o jej odbyt aż się troszkę otwiera i wtedy idą gazy z kupą aż strzela ehhh
a wczoraj to już był szał a podałam bobotic i chyba średnio zadziałał ehhh

a ja znowu chora
mam już tego dosyć, mało śpie osłabiona jestem i wiecznie coś łapie, katar małej nadal nie przeszedł, wczoraj znowu kichałą, a Oliwia miała jakieś zatrucie więc wiecznie szpital w domu

przystawiam małą ile się da żeby łapała przeciwciała ale już mnie to wnerwia, w sobote będzie 3 tygodnie jak ma katar
kkkk..... mać
 
Do góry