reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Sihayko daj znać co u lekarza.

Agacynda a czemu się boisz?

Paulinko widzisz czyli historia lubi się powtarzać ;) a co mąż na to?

Asitko to teraz czekamy &&&&&

Pianko współczuję pleśniawek i mam nadzieję że dostaniecie coś skutecznego na nie. Podobno mocz dziecka jest skuteczny na pleśniawki.
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
PAULINKA gratuluje i życzę spokojnej ciąży :-)

Co do mojej iui to miałam podane 2,3 mln plemników, pechol mial 20mm a endo 13mm i jestem dobrej myśli że tym razem się uda :p
Pozdrawiam :-*
 
Gosiak mąż się baaardzo cieszył... W sumie to nawet skakał z radości, a Mikołaj się z niego śmiał, bo myślał, że tak sie wygłupia:)))

Asitko trzymam kciuki:)

sobie suwaczek ustawiłam:)
 
Gosiak też słyszałam o moczu ale nie mam odwagi :-pdostałam nystatyne myślę że szybko się pozbędziemy bo ma minimalne te pleśniawki - dosłownie kilka maleńkich punktów :-) gorzej z córą jakiś czas temu przytrzasnęła sobie kciuk drzwiczkami od zmywarki i schodzi jej paznokieć i trochę się babrze więc dostałam dwa antybiotyki i skierowanie do poradni bo bez chirurga się nie obejdzie :wściekła/y: mam tylko nadzieję że nie trzeba będzie zrywać całego paznokcia :baffled:
paulinko widzę różowy suwaczek czyli jest nadzieja na dziewczynkę? ;-)
 
hej kochane... ja nawet za bardzo nie wiem jaki miesiac jest mam obecnie takie urwanie glowy...dzisiaj chwila sie znalazla to zajrzalam do Was.
Postaram sie nadrobic jutro.

Asitko kciuki!!!!:-*
 
Dziękuję Wam za rady :tak:. Na pewno wypróbuję. Mam nadzieję, że do jutra coś się zacznie dziać, ponieważ wybieramy się na bal i wolałabym czuć się lekko :-)

Paulinko, serdecznie gratuluję!!!

Asita, Tobie życzę, żeby się udało.

Wszystkim Mamusiom życzę zdrowych dzieciątek i dużo wytrwałości. Ja już się nie mogę doczekać narodzin naszego szkraba.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, Ania :-D
 
reklama
Do góry