reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

ja u Was ze spaniem???
Bo czasem wydaje mi sie ze Jasio jest najstraszniejszym dzieckiem na swiecie pod wzgledem spania...
Dzis wstawalam do niego z 5 razy a jak spal to bardzo niespokojnie...
Juz sie zastanawialam ze moze brzuszek go boli, moze jest przejedzony ale wlasciwie to chyba raczej niemozliwe- kanapke je okolo 19:00, potem sie jeszcze bawi, potem go kapie i daje mu mleko (240ml) ale po tym mleku to n bezposrednio nie zasypia tylko jeszcze w lozeczku buszuje z pol godzinki...
Juz go nawte nie przykrywam ,bo zauwazylam ze jak narzucam na niego nawet najcienszy kocyk to sie jeszcze szybciej budzi... :no: Zimno mu nie jest bo ilekroc do niego wstaje to jest cieplutki. Ale spac przy otwartym oknie troche sie boje... :confused:
W domu zle spal, tu zle spi, pewni jak wyjedziemy na wakacje to tez bedzie kiepsko :-(
Kurcze - zwykle okolo roku dzieci potrafia przespac cala noc, a Jas ani mysli sie zastosowac do wiekszosci :wściekła/y:
 
reklama
Hmm.. no rzeczywiście dziwne Myszko:baffled: Moze zapytaj lekarza co moze byc przyczyną?

A gdy jest maż to jest tak samo?
 
raczej tak... Nie wiaze tego wiec z tesknota za tata :baffled:
Owszem - zdarzaja mu sie czasem noce gdy obudzi sie tylko raz (ale to w Gdansku), jednak naleza do rzadkosci...
Dzis wstawalam do Jsia 5 razy... Masakra... :dry::dry:

Jak juz nie wiadomo na co zwalic wine to zwale ja na zeby ;-) Cos tam jakby dolne dwojki wychodzi... Sprobuje mu na noc posmarowac Dentinoxem - mzoe bedzie lepiej...

No ale te zeby musialyby mu wychodzic odkad ma 3 miesiace... Bo przedtem sypial w miare ok :-(
 
Myszko - u nas mały tez sie budził tyle razy nawet wiecej ale nie wiem jaka była przyczyna - stawialismy na głód, za wysoka tempetratura w pokoiku, ból ząbków i przezycia z danego dnia - lekarz powiedział ze tez nie wie czemu mały nie chce spac.

Ach i bez wzgledu na to ile dawalismy jesc to w nocy nic sie nie poprawiał
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam eksperyment z moim małym kopaczem i zaczełam go kłasć spać w samym bodziaku. No i nie rozkopuje się! Spanie też mu się ostatnio tak jakby poprawiło. Dzisiaj spał do 7 bez przerwy. A zęby na 100% mu idą, bo się niemilosiernie ślini i wszystko gryzie.
 
reklama
Do góry