reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spadek przyrostów beta hcg

No niestety… ale kiedy widzisz jakieś niepokojące wyniki czy objawy to do końca chcesz wierzyć, że to nie zwiastuje końca… i dlatego szukasz potwierdzenia, że ktoś był w takiej sytuacji. Tylko wiem też, że nawet jeśli zobaczysz 4 przykłady kiedy się nie udało, a tylko 1 pozytywny to sugerujesz się tym pozytywnym, bo to Cię jakoś trzyma.
Ja starałam się o 1. ciążę 4 lata. Teraz o drugą ponad 2 i poroniłam w styczniu. Znowu jestem w ciąży i teraz ten wynik bety. Jeśli tym razem się nie uda to już nie wiem, co będzie się działo w mojej głowie. Bardzo się boję. Dzisiaj po południu idę na beta-hcg.
Ale wlasnie o to mi chodziło, to ze u mnie skończyło się źle nie oznacza, ze u innych tez musi. W żadnym wypadku. Ja tylko powtarzam i będę powtarzać, ze jeśli cokolwiek kogoś niepokoi, niech nie czyta i nie słucha : to normalne. Tylko sprawdza i konsultuje ze swoim lekarzem. A w swoje maluszki musicie wierzyć do ostatniej minuty, nie ma innej opcji ❤️
 
reklama
No niestety… ale kiedy widzisz jakieś niepokojące wyniki czy objawy to do końca chcesz wierzyć, że to nie zwiastuje końca… i dlatego szukasz potwierdzenia, że ktoś był w takiej sytuacji. Tylko wiem też, że nawet jeśli zobaczysz 4 przykłady kiedy się nie udało, a tylko 1 pozytywny to sugerujesz się tym pozytywnym, bo to Cię jakoś trzyma.
Ja starałam się o 1. ciążę 4 lata. Teraz o drugą ponad 2 i poroniłam w styczniu. Znowu jestem w ciąży i teraz ten wynik bety. Jeśli tym razem się nie uda to już nie wiem, co będzie się działo w mojej głowie. Bardzo się boję. Dzisiaj po południu idę na beta-hcg.
Ogromnie trzymam za Ciebie kciuki, bedziesz mieć wyniki dzisiaj ?
 
Beta tylko 3895 :/ Dwa dni temu 3516. Zrobiłam też progesteron i jest tylko 10,6.. norma od 11.
Niestety ale przyrostu praktycznie nie ma. Przykro mi naprawdę, trzeba czekać na lekarza w tej chwili :(
Powiedz mi (jeśli mowilas to przepraszam nie pamietam) czy miałaś już uwidoczniona ciąże na usg ? Tzn wiesz, ze ona jest w macicy ?
 
Niestety ale przyrostu praktycznie nie ma. Przykro mi naprawdę, trzeba czekać na lekarza w tej chwili :(
Powiedz mi (jeśli mowilas to przepraszam nie pamietam) czy miałaś już uwidoczniona ciąże na usg ? Tzn wiesz, ze ona jest w macicy ?
Tak, był ładny pęcherzyk na usg w macicy. Na początku przyrosty też były bardzo ładne.
 
reklama
Tak, był ładny pęcherzyk na usg w macicy. Na początku przyrosty też były bardzo ładne.
Rozumiem, pytam ponieważ z dwojga złego można wykluczyć CP.
O której masz wizytę ? Wiem, ze wyniki nie wróżą nic dobrego, ale teraz pozostaje czekać :( trzymam kciuki i przytulam
Który to tc dziś ?
 
Do góry