reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

MonikaG pisze:
Karolinna, 7 kilo to tez sporo, pewnie czujesz to na rekach!

och ,zebyś wiedziała ;) tym bardziej ze wszyscy ja rozpieszczają i noszą na rękach a potem goscie pojadą,mąż w pracy a ja ją noszę :D :)

kanoot gratuluję :)
 
reklama
A moj maly szkrab wydaje mi sie ze stanal z waga bo nadal wazy 9 kilo a ma juz 8 miesiecy to tyle samo w sumie co w 6 miesiacu i chyba jakos ze wzrostem tez stanela :( Mam nadzieje ze to nic powaznego sie nie dzieje bo wczesniej rosla i przybierala na wadze szybciutko a niby teraz i oprocz cycusia je inne przysmaki.
 
Dawno tu nie zaglądałam.

Mój Kuba ma teraz 13 miesięcy i waży trochę ponad 11kg.
Od 11 miesiąca zaczął wolniej przybierać bo zaczął się dużo ruszać.
Teraz jest bardziej smukły niż kiedy ważył 8kg w 5 miesiącu :laugh:
 
Moja Lenusia teraz majac 7 miesiecy wazy 9450g a rozmiar nosi 74-80
mi tez wydaje sie ze cos juz nie przybiera tyle na wadze choc sie wydluza :) od trzech miesiecy przybiera tylko po 200g na miesiac i robi sie bardziej zgrabna ;D
 

Załączniki

  • img_0013.jpg
    img_0013.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry