reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
różnie szyją te ubranka
moja Nadia ma 8 i pol mies. waży 7.600 a mieży chyba nicałe 80cm. bo ciuszki ubieram jej już właśnie na 80cm.
od początku była szczuplutkai wysoka :-) pozdrawiam
 
Hej!
Mój synek jest ledwo na 10 centylu i po wielu przejściach udało nam się znaleźć lekarza, który nie zlekceważył problemu. Poprzedni lekarze mówili, że to nie jest żaden problem, że taka jego natura itp. Okazało się, że nawet nie spojrzeli w siatki centylowe, a tak to może by zauważyli, że spadł o prawie 2 kanały centylowe.
W każdym razie lekarz przepisał nam jakieś mleko Infatrini. Czy któraś z Was o nim słyszała? A może znacie jakieś inne preparaty dla dzieci z niską masą ciała?
Mam złe doświadczenia z lekarzami i chciałabym się upewnić czy ten preparat jest naprawdę dobry i skuteczny.
Pozdrawiam
 
Karolek już skończył 4 miechy i waży 6800 gr, mierzy 67 cm.:-). Najwazniejsze ze podwoił już wagę urodzeniową-jak sie urodził ważył 3000 gr, mierzył 54 cm. Troche jest niski, ale tak podobno maja chłopcy:-)
 
reklama
Czemu spadl tak nisko?Chorowal dlugo?Badania jakies byl robione?Czesto przy zakazeniu ukladu moczowego dzieci zaczynja zle przybierac, refluks, alergia, celiakia............
Warto zrobic badanie moczu i posiew

A mleko to dla wczesniakw i dzieci z niska masa urodzeniowa jest zalecane ale pzreciwskazaniem jest wlasnie alergia na bialko mleka krowiego.

Sinlac jest tez dla dzieci slabo przybierajacych i jest dla aergikow-mozna podawac lzyeczka na gesto robiac na wodize lub mleku.Mozna dodac do mleka jak kaszke
 
Ostatnia edycja:
Do góry