reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Michałek ma 3,5 miesiąca, 63 cm wzrostu i waży 8500. Przybiera 1300 g miesięcznie. Grubasek z niego, ale karmię wyłącznie piersią więc waga mnie nie martwi. Niepokoi mnie co innego - kupuję dla niego ciuszki o rozmairze 80 i na tułowiu ledwie się zapinają, a nogawki wiszą..:-( Może ma coś nie tak z proporcjami.
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał jak wyglądają proporcje waszych dzieciaków (jak długie są nóżki i tułów).
 
Miałam i ja ten problem i wydaje mi się że nasze dzieciaki są jak najbardziej proporcjonalne. To raczej ubranka nie są szyte tak jak powinny byc. Czasem to nawet mi sie wydaje że producenci ciuszków nie widzieli nigdy niemowlaka:szok: Mój Kuba ma teraz 7,5 miesiąca i jakos już tego nie zauważam bo teraz chodzi w krótkich spodenkach ale fakt jak zakładałam mu pajacyki czy śpiochy to jest dokładnie to samo. W tulowi ledwo dopinałam a nózki wiszą. Ja to mam problem taki, że większośc ubranek jest po prostu ciasna:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mateuszek urodził sie z waga 3880 g a mierzył 56 cm,teraz ma prawie 3 miesiace wazy- 7 kg i nosi ciuszki r.68:)taka mała kluseczka:)
 
Do góry