reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

hej, moja Sylwunia ma 7,5 miesiaca i wazy 8kg, a ile wzrostu to nie wiem(waga urodzeniowa to 2,2 kg)
 

Załączniki

  • Copy of Picture 047.jpg
    Copy of Picture 047.jpg
    116,2 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Wydaje mi sie ze w duzo bo maluszej juz podwoil swoja wage urodzeniowa.Bylam dzis z moja Oli na kontroli i wazy 6,669kg i ma 65,7cm.To malo chyba?Bo przez miesiac przybylo tylko300gr..:-(
 
Moja coreczka przez ost miesiac przytyla tylko 300gr:-(.je normalnie 4xmleko po 180-160ml w tym kaszka na noc,zupke i deserek tez zjada normalnie...czy cos moze byc nie tak:baffled:do lekarza idziemy dopiero7maja wiec prosze o jakas rade.pozdrawiam
 
mynia a w jakim wieku jest córeczka? bo nie widze suwaczka... mój synek przez pierwsze trzy miesiące bardzo tył, teraz tez tylko 400-250 gr miesięcznie... ja sie nie martwie bo i tak cały czas wygląda jak pulpecik, dodatkowo coraz wiecej sie rusza- i chyba stąd ten mały przyrost wagi...
 
Mynia21 nie martw sie bo kazde dziecko rozwija sie bardzo indywidualnie.Moja niunia po 36 dniach od wazenia przytyla tylko 540dkg i nie marwie sie bo mala je juz wszystko i po prostu rozwija sie swoim tempem:tak:.A jesli niunia nie choruje to nie ma sie czym przejmowac.moja wczesniej jak miala 3 m-ce slabo przybierala na wadze i polozne sie mnie pytaly czy dziecko nadal jest glodne jak do nich chodzilam co tydz wiec zaczelam podawac jabuszko tarkowane i zaczela przybierac na wadze.A jesli nawet bedzie cos nie tak to zauwazysz i zawsze mozesz poprosic o wizyte wczesniej:-).bedzie ok.pozdrawiam
 
reklama
Ja także myślę, że nie ma się czym przejmować pod warunkiem, że dziecko jest zdrowe. Częstymi winowajcami zbyt małego przyrostu wagi są pasożyty. Jeśli nadal będzie Cię niepokoić ten fakt, zrób posiew kału dziecka, może wtedy cos się wyjaśni.
 
Do góry