reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Leonek ma cztery miesiące i waży 7400 kg i ma 68 cm. A ważył jak się urodził 3000 kg i mierzył 50 cm. Rośnie jak na drożdżach!!!
 
reklama
Zuzka skonczyla wczoraj 6 m-cy i wazy ok. 7500 (2960 kg) a wzrostu nie wiem ile ma ale 6 idziemy na szczepienie to bedziemy wiedziec ile mierzy :):)

 
Kochane mamy!

Powiedzcie prosze niedoswiadczonej przyszlej mamie, jak szybko dziecko wyrasta z danego rozmiaru ciuszków? Szykuję wyprawkę a dziecko bedzie prawdopodobnie 'długie' (ze się tak wyrażę ) i wydaje mi się że rozmiar 62 będzie ok. Jak myślicie na jak długo taki rozmiar wystarczy? 2,3 miesiące????
Będe bardzo wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam :)
 
aska outada skad wiesz ze dziecko bedzie dlugie? 62  to juz naprawde dlugie, bo przewaznie dzieci rodza sie ok 56-58cm. Moj Maluszek mial tylko 52cm. Jesli chodzi o moje doswiadczenie, to srednio co 2-3 m-ce wymieniałam mu wszystkie ciuszki. Niektore ponosił dluzej, inne krocej. Faktem jest ze rozmiar rozmiarowi nie rowny i 62 body jest ok ale 74 pajacyk za maly. I jak tu sie sugerowac rozmairami :laugh:?
 
;D To tak jak myślałam z tymi ciuszkami. Lekarz mówi, że synuś rośnie szybko a potwierdził duże prawdopodobieństwo urodzenia "wysokiego" dziecka (niekoniecznie o dużej masie ) ponieważ mąż jest kawał chłopa ( wysoooki ) ;D Zresztą pożyjemy zobaczymy. Ja mam przygotowane może dwie sztuki z rozmiaru 56 najwyżej będziemy robic ekspresowe zakupy po porodzie :)
 
Ja kupilam na poczatek 62 i milam na 3 miesiace
Wiesz w sklepie chce sprzedac jak najmniejsze! JA np nie poslycham sprzedawcy w sprawie recznika kupilam wiekszy z kapturkiem i jas sie jescze miesci a ten mniejszy za maly
 
ja tez mysle ze im wieksze tym lepsze bo na dluzej starczy! ja tez zaczynalam od 62 i mialam na 2 miesiace!!!!!!
 
No to dobrze zrobiłam z tym rozmiarem 62. A co do ręczniczka to nawet nie wiedziałam, że są jakieś większe i mniejsze. To kupię od razu 2 większe, przeciez ręcznik to nie spodnie i nie musi byc na wymiar :)
 
aska outada ja zanim się Areczek urodził miałam kupione ciuszki w rozmiarze 56 bo tak mi wszyscy doradzali żeby w takim rozmiarze kupić, ale Areczek się urodził bardzo długi bo 62 cm no i te ciuszki co kupiłam byłu za małe tak więc radzę kupić większy rozmiar niż za mały. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry