reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Mamo w boju,
moja coreczka jezdzila Graco Quattro Deluxe od urodzenia przez ponad 2 lata :tak: Z wozka bylam bardzo zadowolona, i gdyby nie najwieksze kolka (mieszkam w gorach i czesc miejsc do spacerow wymaga duzych, pompowanych kol; poza tym zima rowniez latwiej prowadzi sie wozek z takimi kolami) nie mialabym do Graco zadnych zastrzezen :tak:Wkladka dla noworodka jest troche mala i Sara przestala w niej jezdzic ok. 3 mies. zycia, ale spacerowka rozkladana jest na plasko, ruchomy podnozek podnosi sie do gory, przeklada sie budke i znowu mamy gleboki wozek :-):tak::-)
Wielkim plusem jest wlasnie duza, przekladana budka - mozna ja ustawiac tak by jak najlepiej chronila malucha od wiatru i slonca :tak:. Poza tym wozek ma ogromny kosz na zakupy, tacki dla maluszka i rodzicow (idealne miejsca na schowanie portfela, komorki czy innych niezbednych drobiazgow), zegarek, termometr itd.
Spacerowka jest bardzo wygodna, ma duze, rozkladane siedzisko i 2 podnozki - jeden ruchomy, drugi staly.
Wygodnie sie go prowadzi i bardzo szybko sklada i rozklada - doslownie 1 reka :tak:
Niestety zajmuje sporo miejsca w bagazniku i mialam trudnosci zeby spakowac go do bagaznika w duzym samochodzie osobowym (teraz mamy combi, wiec nie byloby problemu).
 
reklama
witam wszystkie mamy i muszę przyznać, że w końcu znalazłam to co chciałam... miałam straszny dylemat co do wózka Graco Quattro Tour Deluxe, bo z jednej strony wygląda na bardzo funkcjonalny i po okresie wkładu dla noworodka wygląda na fajną spacerówke, ale z drugiej strony spotkałam się z opinią ze często są problemy z kółkami (ze niby odpadają)... Sama przy pierwszejcorci miałam wózek Breakera Baby Acive i nie byłam z niego zadowolona, bo był jak dla mnie ogromny, ale przy kupnie sama nie wiedziałam jak o będzie pózniej wyglądało... teraz na szczescie juz mam w tym wieksze doswiadczenie i chyba faktycznie zdecyduje sie na tego Graco
 
ale z drugiej strony spotkałam się z opinią ze często są problemy z kółkami (ze niby odpadają)...
Karola, mnie raz, po prawie 2 latach uzytkowania odpadlo kolo, bo zlamala sie jakas oska w srodku (wozek byl naprawde mocno eksploatowany), nie wiem dokladnie, nie znam sie, ale pojechalam do sklepu, w ktorym wozek kupowalam i nieodplatnie sprowadzili mi w ciagu tygodnia komplet nowiutkich, oryginalnych kolek do Graco :tak:
 
Ja polecam speediego. To nasza trzecia spacerówka i strzał w 10. Super się prowadzi, jest lekki i mały po złożeniu (porównując np. do mojego pierwszego wózka x-adventure). Moja córka, która dotąd odmawiała jazdy w wózkach teraz jeździ bez szemrania:-)
 
Witam,
my na początku kupiliśmy zestaw VECTOR AT -gondola, spacerówka plus fotelik, generalnie z wózka jestem zadowolona, duża gondola, pompowane koła, ładny, fajny, praktyczny (duży kosz na zakupy), regulowana rączka ale..ciężki, gdy mała przesiadła sie na spacerówke wchodzenie na I pietro z wózkiem przy chorym kręgosłupie stalo sie dla mnie niewykonalne, długo szukałam fajnego wózka i znalazłam BABY DESIGN MINI - jest super! lekki ok.6kg, ma rozkładane oparcie prawie do leżącego, budkę z "szyberdachem" ;), półeczke przy rączce, dosyć spory koszyk jak na te rozmiary wózka, okrycie na nóżki, regulowany podnóżek, regulowany pałąk zabezpieczający ŁATWO SIĘ SKŁADA jednym ruchem ręki, przetestowałam mając w drugiej ręce dziecko, prowadzi się lekko (jedną reką bez wysiłku), koła ma piankowe i dodatkowo jest ładny - my mamy połączenie czerwieni z pomarańczą :). Ja jestem z niego bardzo zadowolona-cały zestaw VECTOR AT poszedł w odstawke, gdybym miała to doświadczenie co dzisiaj w życiu bym nie kupiła dużej spacerówki (pomimo, że ma wiele zalet). aaa dodam, że moja córcia ma troche ponad 9 miesięcy od 2 miesięcy jeździ w nowym wózeczku - jest on dostosowany do dzieci od 6 miesiąca.
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny...doradzcie, bo ja już zgłupiałam od natłoku wózków.Potrzebuję spacerówki:
- solidny- w zasadzie wszędzie ruszamy się z wózkiem i planujemy wkrótce 2 dziecko, więc fajnie by było gdyby dożył do tego momentu
- z pozycją opuszczoną do spania
- z pałąkiem zabezpieczającym i solidnymi pasami( wiercipiętek)
- raczej 4-kołowy( dużo przejść podziemnych ze schodami)
- z ochraniaczem na nóżki
- w miarę szerokie siedzisko
- skrętne koła
- duży kosz na zakupy( codzienne zakupy z maluchem-brak auta)
- cena ludzka, 1500 za wózek to dla mnie dużo za dużo
- raczej miejski
- grubszy materiał na którym siedzi dziecko( nie jestem zwolennikiem tych zupełnie wiotkich)
Niepotrzebne:
- wielkość po złożeniu nie ma znaczenia(niezmotoryzowani)
- waga wózka do wnoszenia nieważna
- tacki i inne bajery na picie
-przekładana rączka, regulowana rączka( i ja i mąż niziołki)
- wyspasiona stylistyka( przedkładam praktycznośc nad estetykę)
- pompowane koła- wystarczą piankowe

Myślałam o chicco CHICCO WÓZEK CT 0.4 WERSJA ZIMOWA + BARIERKA!!! (648782280) - Aukcje internetowe Allegro
Czy któraś z posiadaczek odpowie mi na pytanie czy ten wózek spełniał by owe kryteria. A może ktoś mógłby doradzić coś innego. Pomóżcie dziewczyny, bo już naprawdę głupieje, a trójfunkcyjny po przełożeniu rączki doprowadza mnie do szału i spacery stały się wielką szamotaniną z wózkiem:wściekła/y:
 
reklama
Saly proponuję kupić zwykła spacerówkę, nie parasolkę skoro Ci nie zalezy na wadze wózka i rozmiarów do składania.
My posiadamy chicco ct 04 od 2,5 roku, jestem z tego wózka bardzo zadowolona, synek neleży do tych większych dzieci obecnie 20 kg waży, wózek jest wytzrymały, ma szerokie siedzisko.
Nie ma przekładanej rączki bo to parasolka, pojemnik na kubeczek i pałąk tzreba dokupić ale to niewielki wydatek.
pojemnik na zakupy tez nie jest za duży.
No i np mojemu mężowi, który wysoki jest ciężko się go pcha bo rączki są nisko, ja mam 167 wzrostu i jak dla mnie to idelna wysokość.
Resztę pozycji na Twojej liście ten wózek spełnia.
 
Do góry