reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

Ja cale szczescie nie musze sie rozgladac za nowym wozkiem, bo Amandy gleboki przerabia sie na spacerowke i jezdzi w niej juz odkad skonczyla pol roku. Jest lekka i sklada sie.
 
reklama
Wózek Zuzi też przerobiliśmy na spacerówkę oczywiście można go złożyć ale jest dość ciężki zajmuje dużo miejsca .
Ja zdecyduję się raczej na parasolkę podobną do tej którą ma anetasa we wrześniu jedziemy do Rzymu i będzie mi potrzebny wózek który będzie wygodny jak spacerówka i lekki jak parasolka.
Ten wózek coneco fajny ale dość ciężki jak na parasolkę - 10 kg
 
Ostatnia edycja:
Wózek Zuzi też przerobiliśmy na spacerówkę oczywiście można go złożyć ale jest dość ciężki zajmuje dużo miejsca .
Ja zdecyduję się raczej na parasolkę podobną do tej którą ma anetasa we wrześniu jedziemy do Rzymu i będzie mi potrzebny wózek który będzie wygodny jak spacerówka i lekki jak parasolka.
Ten wózek coneco fajny ale dość ciężki jak na parasolkę - 10 kg
Powiem Ci że razem z Tu śką ważącą już prawie 9,5kg w środku i jakimiś nie dużymi zakupami spokojnie wchodzę ne pierwsze piętro bez problemu. Po za tym polecam bo szybko się składa i zajmuje nie wiele miejsca.
 
Mamy już nowy wózek Coneco Traffic. Prowadzi się zupełnie niż ten przerobiony z głębokiego Baby Dream. Ale mam wrażenie jakby był jeszcze za mały do tego wózka. Więc faktycznie bedzie na wypady samochodem.
 
czy ktoś jeszcze może mi jakiś foteli doradzić????>
Wszystko zależny ile chcesz wydać na fotelik...a ile twoje dziecko ma kg i w jakim wieku ?
Ja sie powoli przymierzam tez do zmiany fotelika i na razie spodobały mi sie dwa:

Fotelik samochodowy Zenith, foteliki samochodowe Coneco, nosidełka, wózki dziecięce kosztuje około 320 zł

oraz Fotelik samochodowy Atos, foteliki samochodowe Coneco, nosidełka, wózki dziecięce 285 zł. Podobno podróbka maxi cosi jakiegostam modelu.
Waham sie z 2 powodów. Zenith fajny jest obicie miłe ale wydaje sie waski...nie wiem jak nieco mała urośnie jak jej...pupka bedzie na szerokość rosła. Znowu Atos mimo ze jest nizszy to ma materiał hmm taki podobny jaki mam w foteliku 0-13. tzn w lato mała sie tam strasznie poci...i wyciągamy ja jak z basenu. Nie wiem czy z tym Atosem nie bedzie podobnego problemu
 
reklama
Do góry