reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama

Ja właśnie mam zamiar taki kupić. Już go oglądałam na żywo. Bardzo elegancko się prezentuje.

Zwiedziłam kilkanaście sklepów w końcu kupiłam taką spacerówkę firmy Delitm - Frog:

delti-frog.jpg


Ciekawe jak się będzie spisywać.
 
tmadzik będziesz zadowolona z tej spacerówki znajomi taką mają a mogę wiedzieć ile kosztowała?

Oby. Zwiedziłam w ciągu kilku dni Katowice, Chorzów i Tarnowskie Góry w poszukiwaniu jakiejś fajnej spacerówki. Nic nie znalazłam ciekawego dopiero w sklepie gdzie kupiłam pierwszy wózek dla Oliwki znalazłam Froga (na szczęście nie zielonego). Zapłaciłam za niego 449zł Oliwka dostała też od sprzedawczyni zabawkę ;-) Grzecznie mierzyła spacerówki.

Oli i jej wózek ;-)
76d8264f4c0d478c.jpg
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma takie krzesełko do karmienia Bo muszę wreszcie jakieś kupić i nie wiem czy warto.
Do tej pory karmiłam małego w takiej huśtawce z fisher-a a;e juz plecy mnie bolą od schylania no i mały waży już ponad 9 kg. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma takie krzesełko do karmienia Bo muszę wreszcie jakieś kupić i nie wiem czy warto.
Do tej pory karmiłam małego w takiej huśtawce z fisher-a a;e juz plecy mnie bolą od schylania no i mały waży już ponad 9 kg. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Ja i Majandra takie mamy. I nie mam-Y zastrzezen. Sa szelki, 3 pozycje oparcia i wysokosci, latwe w utrzymaniu czystosci i wygodne dla maluszka.
 
reklama
Do góry