reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
Wyobrazcie sobie, ze nie kupilismy jeszcze Stasiowi drugiego fotelika. Ma jeszcze ten pierwszy do 13 kg. Zapewne jestesmy ostatni. W zwiazku z tym, moze podzielicie sie ze mna swoimi doswiadczeniami, bedę wdzieczna za uwagi na co zwrocic uwage, co jest "na nie", a co sie super u Was sprawdzilo.
Czy kupic fotelik do 18kg, czy juz ten wiekszy. Jak narazie wiem, ze konieczna jest u nas mozliwosc ustawienia fotelika do pozycji polzezacej (bo robimy dosc dlugie trasy).
 
Wyobrazcie sobie, ze nie kupilismy jeszcze Stasiowi drugiego fotelika. Ma jeszcze ten pierwszy do 13 kg. Zapewne jestesmy ostatni. W zwiazku z tym, moze podzielicie sie ze mna swoimi doswiadczeniami, bedę wdzieczna za uwagi na co zwrocic uwage, co jest "na nie", a co sie super u Was sprawdzilo.
Czy kupic fotelik do 18kg, czy juz ten wiekszy. Jak narazie wiem, ze konieczna jest u nas mozliwosc ustawienia fotelika do pozycji polzezacej (bo robimy dosc dlugie trasy).
Nie jesteś ostatnia my też jeszcze nie mamy pomimo dwóch prób zakupu byliśmy w "Mama i ja" i nam odradzono tak szybką zmianę fotelika ponieważ ponoć układ kostny nie był jeszcze na to gotowy i tak odesłali nas żeby przyjść jak mały skończy 11 miesięcy no i będzie czas się wybrać a myślę o foteliku Maxi Cosi Tobi
 
reklama
Do góry