reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
nerwicy bym ostała jakbym miała wosić Mateusza w takiej przyczepce. A co jest lepsze, taki koszyk na kierownice,czy fotelik na bagażnik?
A to czmu? U nas nad deptakiem nad morzem co rusz taki przejedzie a dzieciaki w srodku takie zadowolone i dumne! Ale jesli chce sie przejchac po nie rownym terenie to rzeczywiscie moze byc nie halo:baffled:
 
bałabym się,że go zgubię, ja to takie strachajło jestem:sorry: Jak wejdę na drewniany mostek, to mam wizję,że się rozpadnie i się utopię, dlatego z Mateuszem nie wchodzę. Na balkony raczej też nie wchodzę,a jeśli to nie za blisko balustrady,bo wiem,że wypadnę:eek:
 
Hruda - ja się napaliłam na taką przyczepkę i można tam dwójeczkę wozić.
Justyna - lepiej jest na bagaznik, trudniej kierowac rowerem jak jest przypięty do kierownicy. Nie martw sie ze nozki wejda w szprychy (jak mnie w dzieciństwie nie jeden raz, w takim wiklinowym koszyczku) bo teraz takie bajery że zapina się nóżkę w osłonce.
 

:-D:-D przepraszam ale mi się nie podoba ..............ale to Twój tron:-D:-D:-D

Justyna
Co do fotelika to pewnie że na bagażnik te do przodu są tylko dla małych dzieci a nasze to już prawie dwu-latki też planujemy zakup takiego na lato ale nie rozglądałam się jeszcze i nie wiem co jest w sklepach jak coś fajnego znajdziecie godnego polecenia to ja proszę o linka

Warto poczytać http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79382,2157573.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry