reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
Udało mi się kupić na allegro fotelik rowerowy, fuksem - w dobrej cenie świetny model.:-D:-) Widziałam go w sklepie w BB za jakieś 400 zl:szok: :-D:-) I strasznie się cieszę, już się nie mogę doczekać kiedy go dostanę i pojedziemy w trasę :-D
FOTELIK ROWEROWY ABSOLUTNIE PEWNE ZAKUPY (605553101) - Aukcje internetowe Allegro
Doti, super zakup.
My z M ostatnim razem jak rozmawialiśmy o kupnie podobnego fotelika godzinę po rozmowie dostaliśmy telefon, że garaż nam sie pali- a w garażu trzy rowery z czego jeden prawie nowy i nieużywany- kupiony w sierpniu a w grudniu był pożar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Doti, super zakup.
My z M ostatnim razem jak rozmawialiśmy o kupnie podobnego fotelika godzinę po rozmowie dostaliśmy telefon, że garaż nam sie pali- a w garażu trzy rowery z czego jeden prawie nowy i nieużywany- kupiony w sierpniu a w grudniu był pożar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
:szok::szok::szok::szok: o kur... by zapiał:-(

Doti foteli super okazja
 
:szok::szok::szok::szok: o kur... by zapiał:-(
Agulka , ja wówczas myślałam, że oszaleję i do tej pory pluje sobie w twarz bo tydzień przed pożarem prosiłam M żeby przeniósł rowery właśnie do garażu (wcześniej stały w takiej małej komóreczce słabo zabezpieczonej przed złodziejami). Na dwa rowery ciężko zapracowałam własnymi rękami a trzeci był prezentem. Wścieka miałam nieziemskiego:angry:
 
Doti, super zakup.
My z M ostatnim razem jak rozmawialiśmy o kupnie podobnego fotelika godzinę po rozmowie dostaliśmy telefon, że garaż nam sie pali- a w garażu trzy rowery z czego jeden prawie nowy i nieużywany- kupiony w sierpniu a w grudniu był pożar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no ale co, spalil sie doszczetnie iz calym dobytkiem?:szok::szok:

doti, gratuluje nie znam sie na firmach tych fotelikow, ale wyglada na porzadny i skoro w sklepie taka wysoka cena. tylko ty licytowalas? to faktycznie mialas szczescie:-)
 
no ale co, spalil sie doszczetnie iz calym dobytkiem?:szok::szok:
zostały tylko ściany murowane, a nowe wrota, zestaw ogrodowy ( ogromny stół+4 krzesła), trzy rowery, dwie lodówki , ława pokojowa, 3 krzesła z pokoju jadalnego, książki z dzieciństwa i pamiątkowe zeszyty z podstawówki ( to były rzeczy, których mi najbardziej żal) poszły z dymem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ironia dla mnie było, że dywan który powinien już dawno szlag trafić( a moja mama go chomikowała nie wiadomo po co) został tylko muśnięty ogniem:crazy::crazy: bo był tak wciśnięty.
 
zostały tylko ściany murowane, a nowe wrota, zestaw ogrodowy ( ogromny stół+4 krzesła), trzy rowery, dwie lodówki , ława pokojowa, 3 krzesła z pokoju jadalnego, książki z dzieciństwa i pamiątkowe zeszyty z podstawówki ( to były rzeczy, których mi najbardziej żal) poszły z dymem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ironia dla mnie było, że dywan który powinien już dawno szlag trafić( a moja mama go chomikowała nie wiadomo po co) został tylko muśnięty ogniem:crazy::crazy: bo był tak wciśnięty.
:-:)-:)-:)-:)-(
 
O kurcze Gagulecno to też bym się wkurzyła...

no ale co, spalil sie doszczetnie iz calym dobytkiem?:szok::szok:

doti, gratuluje nie znam sie na firmach tych fotelikow, ale wyglada na porzadny i skoro w sklepie taka wysoka cena. tylko ty licytowalas? to faktycznie mialas szczescie:-)

Tak, tylko ja licytowałam, to nawet nie była licytacja tylko opcja "kup teraz" - ale gościu nie wystawił tego w kategorii foteliki rowerowe, ale samochodowe i mało ludzi mu tam zaglądało. Czekał na mnie :-D
 
reklama
a to ktos podpalil? przeciez w garazu nie mogl byc samozaplon:sorry:

Straż Pożarna stwierdziła, ze to było podpalenie, ale ze garaz był jeszcze nieubezpieczony to wszystko umarło śmiercią naturalną bo na policji powiedzieli mi co mogę zrobić i jako bedzie tego skutek-taki, że śledztwo zostanie umorzone w braku dowodów- i tak też sie stało:(
 
Do góry