reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

Właśnie autobusy :) pomaga Ci ktoś wnosić wózek do autobusu??

Ja jak jeździłam to kilka razy ktoś zapytał czy pomóc, ale to tylko jak wyjeżdzałam z Blanowic wszyscy znani to się oferowali, ale żeby ktoś zapytał czy pomóc w wysiadaniu to nigdy :/ co prawda ja na to i tak nie liczyłam bo poradze sobie z takim ciężarem, ale jednak.
 
reklama
To Wy macie wybór??? Ja to jade takim jaki podjedzie.
Kasia "warszawka" wszystko może:tak::-D:-D:-D a tak naprawdę to do Majandry podjeżdzają miejskie autobusy, więc ona wybiera godziny, w których własnie tskie niskopodłogowe przyjeżdzają ( tak mi się wydaje Majandra:sorry2: mam rację?))
 
Ja też mam ustalone godziny kiedy jeżdzi taki fajny mały i własnie niskopodłogowy autobus, ale niestety kursuje w weekendy i w godzinach ok 9.
 
To ja zawsze jak widziałam mamę z wózkiem to oferowałam pomoc. Taka uprzejmiasta jestem. Niestety zdarza się,że mama się szamoce,a panowie patrzą:baffled:
 
reklama
Oj Justyna niestety tak jest :( najgorsi są Ci młodzi ok 25-30 lat :/ niby taki macho a jak co do czego to tylko ślepo się patrzy. Nieraz śmiać mi się chciało kiedy wsiadałam do autobusu lub wysiadałam jeden z drugim osiłkiem odwracał wzrok obym tylko o pomoc nie poprosiła.
 
Do góry