reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
My pojechaliśmy najpierw go na żywo obejrzeć i jestem mile zaskoczona. Bardzo mi do gustu przypadł. Ale zamówiliśmy go na allegro, bo w sklepie kosztuje 320 zł, a na allegro wraz z kosztami przesyłki 200 zł:tak:
 
ja też jużgo obczajalam na allegro ponieważ zawsze mi się marzyl Graco:tak:ja też mam na oku wlaśnie wózek z tej firmy tylko inny model:-)ale do wiosny jeszcze daleko więc ktomwie ile razy jeszcze zdąże zmienić decyzję:rofl2:
 
majandra- wozek super!
ja nadal zastanawiam sie czy wogole kupowac. w sumie to chcialam tylko taka skladana parasolke, ktora by mi sie w razie czego do torebki miescila ;-) ech, sama nie wiem.
 
Klevell ladny ten wózeczek:tak:
myślalam o podobnym ale zrezygnowalam jak narazie z niego kiedyś wklejalam linka
Baby boo Spider Solo wyprzedaż tylko 100szt (552607301) - Aukcje internetowe Allegro
ach a jakiego to ja jużnie mialam na oku chyba juz nad wszystkimi się zastaawialam a jak do tej pory jeszcze nic nie kupilam:-D D to się zawsze ze mnie śmial że jestem jakąś maniaczką wózkó bo jak gdieś byliśmy to ja zawsze zwracalam uwagę na inne wózki i mówilam ,,zobacz jaki fajny wózek...":-D
 
Ostatnia edycja:
Majandra wózek REWELACJA!!!!! I ta cena!!!! Super :) a Wasze dzieciaczki podróżują jeszcze w wózkach?? Kuba częsciej z niego ucieka niż siedzi spokojnie.

My mamy wózek z firmy Baby Designe fajny jest przede wszystkim lekki.

Właśnie teraz w okresie "sniegu" :/ wozicie swoje pociechy wózkami???? Ja mieszkam na takim zad**** że abym się wydostała z domu do przystanku wózkiem musiałabym go nieść przez ok 200 metrów. Teraz hmmmm wcześniej jak jeździlismy autobusem do miasta to brałam małego bez wózka c prawda pół drogi musiałam go nieść, aby dojść do przystanku i później do domu mamy w przyzwoitym czasie, ale niestety.
 
reklama
Kasia, Maciuś lubi w wózku jeździć, jak się zmęczy chodzeniem to bardzo chętnie do wózka wsiada. Ja wożę zimą, bo na przystanek mam 15-20 minut, więc siłą rzeczy wózek muszę mieć, zwłaszcza, że jeżdżę autobusami.
 
Do góry