reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

A i jeszcze z doświadczenia wiem jak wredne są niektóre starsze osoby nieraz usłyszałam, że z wózkiem pcham się do autobusu, ale zaś z drugiej strony tylko starsze panie oferowały pomoc.
 
reklama
To ja zawsze jak widziałam mamę z wózkiem to oferowałam pomoc. Taka uprzejmiasta jestem. Niestety zdarza się,że mama się szamoce,a panowie patrzą:baffled:
Oj silaczki:sorry2:..ja autobusami rzadko jezdze ale jesli nie mogalm wejsc po jakich kolwoiek schodach bez pardonu prosilam idacego pana czy mi pomoze. I jakos nie bylo problemu...podbnie bylo jak auto mi sie rokzraczylo na srodku drogi...:sorry2::happy:
 
moja bratowa jakoś 3 miesiące temu kupila dla córci taki wózek
Baby boo Spider Solo wyprzedaż tylko 100szt (567780384) - Aukcje internetowe Allegro
i dziś coś zadalyśmy się o wózkach i ona stwierdzila że jak chce to mi go odsprzeda bo Olivia juz niechce jeździć w wózku woli chodzić na nóżkach. I stwierdzila że moze go sprzdać za 60zl:szok:i tak myśle ze chyba go od niej odkupimy ale damy 100zl bo 60 wydaje mi się za malo:sorry2:
 
moja bratowa jakoś 3 miesiące temu kupila dla córci taki wózek
Baby boo Spider Solo wyprzedaż tylko 100szt (567780384) - Aukcje internetowe Allegro
i dziś coś zadalyśmy się o wózkach i ona stwierdzila że jak chce to mi go odsprzeda bo Olivia juz niechce jeździć w wózku woli chodzić na nóżkach. I stwierdzila że moze go sprzdać za 60zl:szok:i tak myśle ze chyba go od niej odkupimy ale damy 100zl bo 60 wydaje mi się za malo:sorry2:
no to Monia będziesz miała wymarzony wózek, bo chyba o takim myslałaś żeby kupic Matiemu ( tak jakoś mi świta:confused:) :tak::tak::tak: Ja bym dała 60 zł (tak jak chce:sorry2:) i dorzuciła kawkę i czekoladki:tak:
 
Agulka dobrze ci świta:tak:ten wózek też byl na mojej liście a napoczątku jak go zobaczylam to strasznie bylam na niego napalona:-pwózek ma 1 wielki minus-maly kosz na zakupy:-(
 
reklama
nasza obecna spacerówka to zawsze jest zapakowana aż po brzegi:-Dwszystkie zakupy a jak gdzies jeździliśmy np.w góry to aż boje się wspomnieć:-p
 
Do góry