reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
ale po co? myslisz, ze jak snieg stopnieje to macius bedzie chcial siedziec w wozku? watpie. ja jeszcze jesienia mowilam, ze na wiosne kupimy najtansza parasolke, taka ktora sie miesci w kieszeni, zeby byla jak gdzies pojedziemy i piortus sie zmeczy chodzeniem ale teraz widze, ze to wyrzucona kasa.
 
Ja muszę mieć wózek, bo mam celowe spacery i nie mogę sobie zafundować niesienia wrzeszczącego Łukasza lub godzinnego spaceru do bliskiego celu (np. żeby odprowadzić Pawełka do przedszkola).
Do tego Łukasz jeszcze czasem w wózku sypia.
Pamiętam że Paweł też w okolicach 1,5 roku prawie nie używał wózka (przez większość ciąży z Łukaszkiem) a potem mu się odmieniło i w wieku lat dwóch chętnie się woził na dłuższych dystansach.
Hmmm muszę obejrzeć ten wózek bo opinie są dość sprzeczne na forum gazety...
A w ciemno nie kupię na pewno.
 
A tak srdnio do ktorego r.ż. potrzebny jest wozek? do trzeciego?
My na spacery tez chodzimy z wozkiem bo Stas lubi i z powodow ktore podaje Asia ale i tak czesto go wyjmuje i spacerujemy a ja pcham pusty wozek:-) . I to trwa dopoki Stasio chce isc w tym samym kierunku co ja i sie nie wyrywa i nie kladzie w szale protestu na ziemi:wściekła/y::eek:
 
my też bez wózka, chyba,że biorę młodego sama na zakupy. Która ostatnio miała szał na wózek, Monia? To od siebie przekonywałam do najzwyklejszego i najtańszego,bo szkoda teraz kasę wyrzucać na wóżek
oj miała miała ale z powodu braku kasy musiala na jakiś czas zrezygnować:-(ale na wiosnę może coś kupimy bo my wózek tez musimy mieć chociażby jak pojedziemy na wczasy czy na jakieś wypady za miasto :tak:Mateusz tez bardzo lubi jeździć wózkiem bo jak idzie na nóżkach to mi wszędzie ucieka i on idzie swoimi drogami a ja swoimi:wściekła/y:
 
reklama
Do ktorego r.ż? To bardzo zależy gdzie się mieszka i na jakie spacery chodzi :)
Gdybym chodziłą tylko na plac zabaw w najbliższym parku to wózek byłby mi niepotrzebny.
Jednak lekka spacerówka na dłuższe spacery bardzo się przydaje... nawet dla 2,5r. dziecka albo trzylatka. Paweł właściwie niechętnie jeździ w wózku ( i niebardzo w małej spacerówce się mieści, mimo tego że jest drobny) i chętniej jak się zmęczy to pojechałby na barana.
 
Do góry