reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
mnie tez zielone, bo nardziej by mi pasowalo do pokoju. no i Monia w koncu jaki kolor wzielas?

nuska, a czmu jestes malo obiektywna w sprawie kolorow?

a bo ja uwielbiam zielony i bylo z gory wiadomo ze napisze ze monia ma kupic zielony, zreszta dziewczyny juz to kiedys zauważyły :-)
 
monia, nie moge sie wypowiadac o chicco, bo nic z tej firmy nie miaalm, choc slyszalalm opinie osoby pracujacej w sklepie z tymi produk t ami i podobniez placi sie tylko za marke, bo wozki to wielka tandeta. nie wiem jak jest w rzeczywistosci.

ten model jest podobny do naszej parasolki: prosty , bez zadnych bajerow, lekki. brakuje mi tylko palaka, bo wydaje mi sie, ze byloby malej wygodniej, gdyby sie mogla na nim wesprzec
 
reklama
Do góry