reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

A JA SIĘ Z WAMI NIE ZGODZĘ:happy2::happy2:
UWAŻAM ŻE LEPIEJ JEST KUPIC UŻYWANY WÓZEK DOBREJ FIRMY W DOBYM STANIE NIZ NOWY NIE SPRAWDZONEJ FIRMY
MOJA KOLEZANKA KUPIŁA WŁAŚNIE TAKĄ PARASOLKĘ I BARDZO NARZEKAŁA JA MYŚLAŁAM, ŻE PRZESADZA ALE JAK MI DAŁA POPROWADZIĆ TO FAKTYCZNIE MIAŁA RACJĘ
TO TAK JAK Z CIUSZKAMI CZASEM UŻYWANE DOBREJ FIRMY POSŁUŻĄ DŁUŻEJ NIŻ NOWE KIEPSKIEJ JAKOŚCI...
ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE...
 
reklama
wg. mnie Asia ma rację :tak:
Agulka dzięki zalinki do wózków ale jakoś żaden nie przypadl mi ostatecznie do gustu:no:
ostatecznie mam do wyboru po dlugich przemyśleniach i rozmowach z D
WOZEK GRACO MOJO PARASOLKA HIT PROMOCJA KURIER 24h (504385612) - Aukcje internetowe Allegro
albo ten graco quatro (ten który mi wszyscy odradzają)
z jednej strony dobra by byla wlaśnie ta parasolka bo taka zgrabna, zajmuje malo miejsca w bagażniku ale czy nadaje się na wyprawy do lasku, w góry, no i ten kosz taki malo pojemny:dry:zaś ten graco quatro to ma fajny taki duży kosz i wygląda na stabilny wózek no i sama jeszcze niewiem yboru dokonam dopiero po świętach bo teraz nie ma na to zbyt finansów i glowy:tak:
 
monia, prawdziwa parasolka nie nadaje sie na wyprayw do lasu, czy w gory, na zakupy tez nie, bo nic nie zmiescisz. ja w takich celach uzywam starej spacerowki,a parasolke woze w samochodzie jako wozek tzw dojazdowy
 
no i wlaśnie w tym problem:baffled:bo strasznie podoba mi się ten duży graco quatro ale niewiem czy zmieści mi się do bagażnika auta no a na dwa wózki to mnie niestać więc muszę wybrać któryś z tych w sumie teraz jeżdzimy taką spacerówką i mieści mi się do auta ogólnie jestem z niej zadowolona tylko jest mocno zniszczona i wstyd już mi ją jeżdzić do miasta a zaś drugiej takiej samej też bym niechciala:no:
WÓZEK spacerowy ZOOTY-SWALLOW - PROMOCJA (W-wa) (502505231) - Aukcje internetowe Allegro
tylko starszy model bo zamiast tacki jest pałąk
 
reklama
Do góry