reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
wizualnie 3,ale strasznie duże te wózki. Naprawdę potrzebny Ci taki? Może okazać się,że zakup był zbędny,bo zamiast wózka lepsze będą nóżki. Jak spojrzałam na zdjęcie to skojarzyło mi się, że koleżanka miała taki i narzekała,że gówniany i mi bardzo się nie podobał
 
Dokonalam wyboru w sprawie łużeczka oczywiście po dlugich szukaniach i namyslach
ŁÓŻECZKO-KOJEC-CONECO-VENUS 2009 + MAGA GRATISY (509516176) - Aukcje internetowe Allegro
tylko mam problem z kolorem niebieskie czy czerwone:rofl2: no i muszę szybko decydować bo chce już zalicytować i iść zaplacić żeby jak najprędzej je mieć czerwone, niebieskie, niebieskie, czerwone sama już niewiem które lepsze:confused::rofl2:

Zielone :-) mi sie podoba zielone ale ja jestem mało obiektywna jeżeli chodzi o kolory.
 
zamówilam niebieskie i teraz niewiem czy zrobilam dobrze bo podoba mi się też czerwone zielone też jest ladne ale jakos tamte kolory mi się bardzo podobają:sorry2:
kurde teraz się zastanawiam czy nie zmienić na czerwone:baffled::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry