reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
ja narazie za bardzo nie mam czasu bo zbliza sie koniec roku wiec trzeba wszystko w przedszkolu pozałatwiac ale jeszcze troche i obaj beda w domu szalec zeby tylko pogoda sie poprawiła
 
No u mnie też koniec roku szkolnego się zbliża, młody praktycznie już do szkoły nie chodzi , bo oceny wystawione, ale na zakończenie będzie akademia , występy, więc ćwiczymy w domu teksty, wierszyki- wesoło mamy:-) Wakacje już zaplanowane:-)
Tylko żeby pogoda była..bo na razie to mamy jesień a nie lato:-(
Jak myslicie czy słoneczko do na jeszcze zawita?:-(
 
Boże , jak dobrze że ja nie trafiłam na tego Kurosada, tyle się naczytałam o nim złego jak traktuje kobiety, powinni go usunąc z tego szpitala bo im tylko renome psuje....Świtała jest ok , no faktycznie jest bardzo zapracowany, i może nie wydala

Pajkaa a jak ty sie czujesz? Jak dzidzia?:-) Na kiedy masz termin?

nie odzywałam sie bo mam zapalenie korzonek :wściekła/y: przeziębiłam sie jak byłam na impresie w sobote :-( ale dzisiaj przynajmniej potrafię chodzić.
No to nasz pokoik zostały jeszcze rolety i lampa na sufit, ale ogólnie pokoik zakończony :)
2qw0m80.jpg

244sd44.jpg

2zznj8p.jpg
 
Pajkaa ale sliczny pokoik dla swojego dzidziusia wyszykowałaś:-):-) Normalnie jak z bajki:-) Na pewno sie dzidziulkowi spodoba:-) A na kiedy masz termin? To już pewnie niedługo? Powodzenia!!:-)
 
hej laseczki:-)
zakazana na początek pojedziemy w Góry Świętokrzyskie na tydzień , potem do teściów, następnie do mojej babci do Wrocławia, a potem się zobaczy:-) Tylko pogoda mnie martwi..coś czarno to widzę...:-(A ty gdzie się wybierasz?
 
reklama
Regina planowo terminy mam dwa na 13 sierpnia i 17 sierpnia bo tak defakto nie wiadomo jaki dzień liczyć za pierwszy dzień miesiączki i lekarka sama stwierdziła, ze wyjdzie w praniu. Natomiast USG jest na 13 sierpnia.
 
Do góry