reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Pajka pokoik śliczny :):) życzę żebyś urodziła 13, bo fajne dzieciaki sie wtedy rodzą hihi,
Reghina ja na wakacje nad morze sie wybieram a w sierpniu w gory albo do Austrii do kuzyna....
a teraz zbieram siły, bo cosik mnie choróbsko złapało...
byłam z małym na usg bioderek i wszystko ok :) pani doktor powiedziała, że jest bardzo duzym chłopakiem i grzecznym :) a poza tym byl tylko jednym chlopczykiem a tak to same dziewczynki hihi
 
reklama
Ja jak rodziłam Lene to połozne się śmiały, że wojen nie będzie , bo sie same dziewczynki rodzą:-)
Taki był wysyp dziewczynek wtedy , a chłopców to sie paru tylko urodziło:) Jak dorosną to bedą mogli przebierac w dziewczynach do wyboru , do koloru hihi:-):-)
Bibi mam nadzieję, że to choróbsko cie puści jak najszybciej..ja zreszta te zakatarzona i zakichana:-)
 
Siemka:-):-)

TataAdasia witaj w gronie szalonych mamusiek:-) Czy sie znajdzie dla ciebie miejsce? Co za pytanie, wbijaj do nas, im więcej ludzików tym lepiej:-)

Kunda no i jak tam po zakończeniu , fajne występy dzieci przygotowały? Ja mam jutro akademię w szkole, nie za bardzo mi się chce iść no ale mus jest:-)
Dzieciaki sie pewnie cieszą ,że już wakacje mają...tylko żeby wreszcie słoneczko wyszło plisss:-D

Pajkaa
a ty gdzie sie podziewasz? Pisz co u ciebie:-)
 
Wkurza mnie ta pogoda mamy robic dzis ognisko a tu nie wiadomo co robic bedzie lac czy nie bo w sumie ciepło jest dzieciaki nie beda narzekac bo nie problem gumiaki zalorzyc i polarki
 
jestem i ja :):)
witraj tato Adasia ale fajnie będzie mieć jednego tatuśka :D

dziewczynki ponoć od jutra ma byc rozpogodzenie...tylko wiadomo jak z ta pogodą jest :p


mnie tez juz ona dobija...raz upaly a zaraz zimno...kurcze dobrze ze filip zdrowy, bo ja to zaraz na takie zmiany chora jestem...
 
Kunda ognisko pewnie się udało, bo deszczu na szczęście nie było (przynajmniej w mojej części dąbrowy)

No a mój syn zakończyl dzisiaj rok szkolny z wielką pompą, była uroczysta akademia , wystepy i chwile wzruszenia , bo wraz z końcem 3 klasy zaczyna sie dla niego zupełnie nowy etap w edukacji szkolnej...już nie będzie jednej pani, jednej klasy- dojdą zupełnie nowe przedmioty- czas powoli wydorośleć:-)
 
reklama
Dziewczyny jutro ma być trochę słońca, także nie wiem jak Wy ale ja biorę Adasia na spacerek do parku :)
kol. Bibiana mnie też jest miło gościć w Waszym gronie :) Szczególnie, że my tu wszyscy jesteśmy prawie sąsiadami... ;P Nie wiem czy którejś z Was nie spotkam jutro na spacerze... ;P
 
Do góry