reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Witam TatusiaAdasia :)

to życze udanego spacerku :) po parku :)

ja tez mam nadzieje ze nie bedzie padac i troche cieplej bedzie bo z moim malenstwem to sie wybiore popoludniu :)

to super ze juz wakacje :) tylko cieszyc się trzeba :) ja wczsniej juz mialam wakacje jako studentka :p ale oficjalnie juz są :)
 
reklama
No hej, dzisiaj wreszcie słoneczko aż sie chce żyć:-) Nie powinno padać, także myslę megi , że ci sie uda spacerek po parku:) Ja też się wybieram na przechadzkę z Leną:-)

TataAdasia a jesteś z Dabrowy o ile sie nie mylę? Do parku tego w centrum sie wybierasz?
 
Haaaa jak miło rodzynka dziewczyny w swoim gronie mamy :-) witamy tate Adasia :-):-):-):-)

Jejku ja już chce na Dąbrowie mieszkać!! i śmigać na spacerki po parku....tu w Mysłowicach to nawet nie ma gdzie iść na spacer wrrr

Pogoda nam się robi śliczna to pewnie wszyscy na spacerkach - super :-) dzieciaczki się dotlenią naszym jakże fantastycznym powietrzem :-D:-D

Spokojnej niedzieli :-)
 
no fajnie miec przy sobie faceta :-)
to ja od razu się o coś zapytam :-)
Tato Adasia...powiedz mi ty tez jestes dla swojej zony taki nie miły, chodzi mi o to czy po narodzinach dziecka faceci sa zazdrosni???bo napewno nie chcecie sie do tego przyznawac...jezeli nie chcesz to nie musisz odpowiadac :D
no mnie nie spotkacie na spacerkach, bo ja z tychów jestem ;-( i sie tu wprosiłam :-( ale to i tak niedaleko ;-) no a dziewczyny mnie nie wyrzucily wiec chyba mnie tu chcą ;-)
ale dzis naprawde cudowna pogoda ;) mialismy do zoo jechac ale znow mamy ciche dni ;-( coraz czesciej one sa ;-(
 
witam sie
oj ciezko mi bylo przez pare dni, ale wracam do żywych powoli. Jakos tak męczą mnie bóle brzucha i chyba to juz normalne na ten okres:baffled:

Witaj Tato Adasia :)

Siemka:-):-)

TataAdasia witaj w gronie szalonych mamusiek:-) Czy sie znajdzie dla ciebie miejsce? Co za pytanie, wbijaj do nas, im więcej ludzików tym lepiej:-)

Kunda no i jak tam po zakończeniu , fajne występy dzieci przygotowały? Ja mam jutro akademię w szkole, nie za bardzo mi się chce iść no ale mus jest:-)
Dzieciaki sie pewnie cieszą ,że już wakacje mają...tylko żeby wreszcie słoneczko wyszło plisss:-D

Pajkaa
a ty gdzie sie podziewasz? Pisz co u ciebie:-)

dzisiaj mam traumatyczny humor miałam sen, po którym nie umiem jakos dojsc do siebie :( śniło mi sie, ze urodziłam Sebka i że musielo go od razu zabrać na ważną operację a potem po kilku godzinach mi go przywieźli nieżywego i powiedzieli, ze operacja sie nie powiodła:-( Boze nie wiem skąd taki sen :no:ale jestem jakos rozbita.
A dzisiaj oglądam Formułę no i potem Mecz leci :p
 
Pajkaa ja też w końcówce ciązy miałam straszne sny, ale nie denerwuj się wszystko będzie ok, to nasza psychika tak działa...za bardzo si emartwimy...ale wszystko będzie dobrze..no a te bóle to pewnie skurcze przepowiadajace...i tak od czasu do czasu będziesz miała :0)
pamięaj myśl pozytywnie...
 
Pajkaa ja też w końcówce ciązy miałam straszne sny, ale nie denerwuj się wszystko będzie ok, to nasza psychika tak działa...za bardzo si emartwimy...ale wszystko będzie dobrze..no a te bóle to pewnie skurcze przepowiadajace...i tak od czasu do czasu będziesz miała :0)
pamięaj myśl pozytywnie...

Staram się, ale tak mnie ten sen wyprowadził z równowagi aż boje sie dzisiaj zasypiać :baffled:
jutro postaram sie do was zaglądnąć, ale nie gwarantuje bo mam jutro duzo rzeczy do załatwienia i spotykam sie z przyjaciółką :)
 
zakazana z Alej do dąbrowskiego parku bedziesz miec trochę daleko, ale koło ciebie zaraz będzie taki fajny mini park, duzo drzew , ławeczki także bedziesz mogła sobie tam spacerować:-) A jak sie juz przeprowadzisz to mam nadzieję , że będziemy sie spotykac z dzieciaczkami:-)A na razie czekam na twój przyjazd na manhatan:-)

Pajkaa im bliżej rozwiązania to pewnie bedą cie nawiedzac rózne dziwne sny na temat porodu , ale to normalne , bo przeciez cały czas myslisz o tym...ja tez tak mam że jak mi sie sni cos głupiego/'strasznego to potem przez cały dzień jestem pod wpływem tego snu..takie dziwne uczucie, niby sie wie , że to sen był , ale podświadomie jakis strach ogarnia co nie?
 
Pajkaa im bliżej rozwiązania to pewnie bedą cie nawiedzac rózne dziwne sny na temat porodu , ale to normalne , bo przeciez cały czas myslisz o tym...ja tez tak mam że jak mi sie sni cos głupiego/'strasznego to potem przez cały dzień jestem pod wpływem tego snu..takie dziwne uczucie, niby sie wie , że to sen był , ale podświadomie jakis strach ogarnia co nie?

jak opowiedziałam sen mojemu mężowi az sobie usiadł i mowi dobrze, ze to tylko sen ale niepokój jakis we mnie został niestety :-(tak chyba bedzie do konca juz
 
reklama
Pajkaa napewno niepokój zostanie...tak to już jest, że martwimy sie o nasze dzieciaczki, a najgorzej bedzie w dniu porodu, beda mysli: czy dobrze oddycham, zeby dzicku krzywdy nie zrobic...ale jak już Ci Sebusia na brzuszku położą to będziesz spokojna...chociaż...nadal się martwie o mojego szkraba...jesteśmy mausiami i do konca zycia będziemy sie o nich troszczyc...
 
Do góry