reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Ja mialam dzis same glupie sny,gdy tylko chociaz na chwile udalo mi sie przysnac. :mad:
Najpierw byl sen o karmieniu Zuzanki. Byla sliczna! :D Takie miala ciemne wloski i taka malusia byla,jeju jeju. :D No i nie moglam jej nakarmic,ani jedna piersia,ani druga,bo sutki robily mi sie jakies wklesle,a gdy juz sie wysunely,Ona nie umiala ich zlapac. :( Probowalam butelka i tez nic... Tylko spala i spala... Tak sie wystraszylam,ze az sie obudzilam...
Drugi sen,dotyczyl <cenzura>... Spotkalam sie z nim i on wtedy zadzwonil do swojej nowej dziewczyny,zeby ja poinformowac o tym,ze bedzie mial Dzidzie i ze bedzie musial placic alimenty... Ale,gdy spytal sie jej przez telefon,czy moze sie do czegos przyznac,to ona go zbyla tlumaczac sie,ze teraz nie chce go sluchac,bo musi sie uczyc do poprawek,haha. :p Powiedzial,ze ewentualnie moze nas odwiedzic w grudniu...

Jak to dobrze,ze to tylko sny... ::)
 
reklama
Ja wstyd przyznac jestem tak spragniona seksu że co noc mi się śni i to zawsze z mężem. Żeby jeszcze jakieś urozmaicenie jakieś było i kto inny ;) :p
 
noc dziwna, sen okropny :(
śniła mi sie Zuzia że leżała w łóżku,spała i była cała we krwi, takiej ostroczerwonej. Miała tą krew w ustach i pod powiekami i wokół niej też byla. Wiem jednak ze na pewno zyla. Musze sprawdzić co to znaczy.
 
mi też się krew śniła, zabiłam w śnie kota na balkonie mopem, potem roznosiłam krew tym mopem po podłogach w mieszkanie, paskudny sen brrrrrrrrrrrrrr
potem śniło mi się, że rozmawiam z Mężem po niemiecku o wyborach Miss Świata,
same głupoty
 
Dzis snilo mi sie,ze bylam juz po porodzie w domku,ale bez Zuzanki,bo okazalo sie,ze ma zoltaczke II stopnia (he? :p ),a jak spojrzalam na swoj dol brzucha,to byl caaaaaly w ogromnych rozstepach,masakra,co za widok! :o
Straszny sen. :p
 
Jejciu ja wreszcie po obudzeniu pamiętam co mi sie śniło ;D . Seks z jakimś przystojnym kolesiem. Potem w kolejnym śnie z własnym męzem, aż głupio przyznac że z tym pierwszym było przyjemniej. :p ;) Sniły się tez schody ze po nich wchodziłam , a to dobrze znaczy :laugh: . I duży zdrowy podgrzybek. Grzyby niby choroba , ale ja sobie tłumaczę że był zdrowy ;) więc może on i te schody oznaczają że niedługo urodzę duże i zdrowe dziecko.
 
A mi dziś śniło się jak rodziłam Dzidziusia: parłam i parłam i wyprzeć nie mogłam. Mam nadzieję, że ten sen spełni się na odwrót, czyli urodze po góra dwóch parciach ;)
 
reklama
Mnie dziś że obudziłam się rano i miałam prawie płaski brzuch,ale dziecka jeszcze nie urodziłam,tylko niby zeszła tak nisko.( wczoraj przymierzała spodnie sprzed ciązy patrzyyłam ile mi brakuje do zapiecia). Potem że mój mąz zaczął nosic obrączkę. A on nawet nie wie gdzie ją położyłam.
 
Do góry