reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

reklama
Ależ miałam dziś sen.Wszystko przez to,że Wojtek szalał...
Niby to ja i niby nie,trochę tak jakbym to oglądała.Dziewczyna w ciąży,ale okazuje się,że w jej brzuchu jest "obcy" i trzeba go koniecznie wyciąć i zabić 8) :o i kładą jej na brzuchu taką białą małą siateczkę z napisem dziecko-zabić ::) br........
 
Mnie się dziś śniło że pobił mnie jakiś chłopak miałam krew na twarzy.A znaczy to że odwiedzą nas krewni i okazuje się że mają juto przyjechac. :laugh:
 
Ja dzis nie mialam w sumie zadnego snu,ale za to moja mama tak. Snilo jej sie,ze urodzilam trojaczki. :p I na dodatek byly czarne,wiec juz moja mama stracila nadzieje,ze dostane od Lukasza alimenty. :p A gdy nagle sie odwrocily okazalo sie,ze to ... maplki. :o ;D
Jak jechalam z nia do miasta,to mi powiedziala,zeby lepiej nie brac ze sklepu jeszcze wozka,zeby nie zapeszyc,skoro ona ma takie dziwne sny,hehe. ;)

A ja jak bylam na weekend nad tym jeziorkiem,to snilam o tym,ze gadam wlasnie z Lukaszem,a on ma pomalowane (przezroczystym lakierem) paznokcie u rak i nog,hahahaha! ;D ;D ;D
 
hehe Agutko, ja w pierszej ciązy miałam sen, żę urodziłam.. pluszowego jeża :D

a teraz śniło mi się, że urodziłam synka, który miał baaardzo dorosła twarz 9 generalnie wyglądał jak mój ślubny) i do tego mówił - ale mówił tak jak Anka - czyli w języku dla większości nie zrozumiałym, a dla mnie oczywistym..
 
Ja praktycznie co wstałam a było to co dwi godziny śniłam o czym innym.Pamiętam kilka szczegółów z każdego z nich.Czystą wodę,budowany dom,wchodzenie po schodach,i moją zmarłą babcie.Wiem że te sny oznaczają dobre rzeczy.Więc jestem zadowolona. ;D
 
A mi się dzisiaj śniło, że odeszły mi wody... tyle, że wyglądały jak żółta galaretka z bąbelkami i ciekły mi po nogach więc zaczęłam wołać męża i ... się obudziłam :)
 
reklama
mialam dziś okropny sen. Śnil mi siękolega-miłość z podstawowki który popełnil samobójstwo, potem drugi kolega w którym siekochałam w nastoletnim wieku (niestety zginął w wypadku samochodowym) a potem śnił mi się bardzo agresywny kot, który szczerzyl sie na mnie, prychal, rzucal sie na mnie a ja go dusiła a na koniec jeszcze bardziej agresywny pies. Nie wiem co to wszyskto znaczy ale nie był to miły sen :(
 
Do góry