reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

Wiadomość od Lencji:
No i nasza córeczka Kornelka już na świecie :):):) urodziła się dziś o10.40 waży 3390g. i ma 52 cm., pozdrawiamy :)
 
reklama
a to wieści od dorotki28de:

"Dziś o 12.56 urodził się przez cc Ignaś. Ma 53 cm i 3600. Nie rodziłam w Toruniu. A jak Lencja i inne dziewczyny?"
 
SMS od ewela28 (czyli jednak):

" O północy odeszły mi wody, leżę na patologi ze skurczami na maxa bolącymi i rozwarciem zerowym. Masakra, boję się w cholerę. Pozdrów dziołchy i wybaczcie mi"

SMS z 6:20:

"Kurde blaszka umrę tu. skurcze co 2min, a rozwarcie na 1cm. Koszmar jakiś, ja już nie chcę rodzić:-("
 
Napisałam do Magdy M czy są już w domku, odpowiedziała:

"Cześć Gosiu a gdzie tam dalej w szpitalu może dzisiaj ale najpierw muszę czekać na lekarza który zrobi Kacperkowi usg wodniaczka. I jak na razie ani widu ani słychu pediatry ani lekarza od usg. Już mi się normalnie płakać chce bo tak to już wczoraj byśmy wyszli. Pozdrawiam"
 
sms od Ewela 13:25

,,umieram z bólu, a ktg nic nie rejestruje. mam mało wód chyba cesarka będzie, mały waży 3,2 ale po porodzie sie okaże.Koszmar jakis:(''
 
Więc tak:-)
SMS od ewela28 z godz. 10:06:
"A któraś się rozpakowała? Ja jeszcze na patologii załamka normalnie.:-("

Na pytanie ok. 11:30 "Czy jest jakiś postęp", SMS:
" Żadnego, rozwarcie na 2cm dalej, skurcze okropnie silne, normalnie sił już nie mam, zaraz mam usg, wody mi się cały czas sączą. Koszmar tyle mogę powiedzieć:-("

SMS z 18:52:
" Miałam cesarkę malutki ur się o 15:10 54cm 3400g 10pkt jest najsłodszym cukiereczkiem"

:-):-):-):-):-):tak::tak:
 
SMS od _Avena_ z godz. 20:00:

" Hej. Moja Iga przyszła na świat 11.06 przez cc, 3000 gram i 54cm. Czujemy się dobrze, pozdrowionka dla wszystkich zapakowanych i rozpakowanych mam i dzieciaczków"
 

Załączniki

  • Zdj__cie0338.jpg
    Zdj__cie0338.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 80
Wiadomość od Kpi23:

Hej, my nadal w szpitalu. Mała uczy się jeść i nabiera wagi.A my coraz bardziej w Niej zakochani....A jak tam u Ciebie i na BB?Pewnie już sporo rozpakowanych?

Odpisałam jej że coraz więcej mamy rozpakowanych mamusiek i każdego dnia witamy nowe dzieciaczki...Przesłałam jej również od Nas pozdrowienia i jeszcze raz pogratulowałam Natalki!!!!
 
reklama
SMS od Ewus na zapytanie jak się czuję:

"Ja czuję się już dobrze, ale długo dochodziłam do siebie. dzieci są super:) b.grzeczne:) super wyniki i może niedługo wyjdziemy za szpitala karmię piersią obu:)"

A OTO WYCZEKIWANE ZDJĘCIA NASZYCH CZERWCOWYCH BLIŹNIAKÓW.
PO LEWEJ KUBUŚ, A PO PRAWEJ SZYMONEK.
 

Załączniki

  • SP_A0023.jpg
    SP_A0023.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 130
Ostatnia edycja:
Do góry