reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

I mamy kolejną mamusie!!!! Sms od Ewelinki 307:

"Dziś w nocy o godz 2: 40 przyszła na świat w ekspresowym tempie 30 minut od wejścia do szpitala moja Zosia waży 3200 mierzy 52 cm urodziła się sn pozdrawiam"
 
reklama
SMS od Pati na pytanie jak się czuje? i co z Maksem?:

" Przepraszam że nie odywałam się na forum, ale są 2 powody. pierwszy to siadł mi laptop bo moje dziecko zwaliło go na ziemię a drugi to brak czasu. mam internet w telefonie, ale to nie to samo, nie umiem się posługiwać, a uwierz mi że przy 3 dzieci to wieczorem nie pamiętam jak się nazywam. Max jest ciągle głodny także w nocy też nie odpuści, czasem myślę że ma w zołądku zegar jakiś. Nie mam tu rodziny więc muszę sama sobie radzić i nie ukrywam że jest bardzo ciężko. 24 czerwca przylatuje męża 16 letnia siostra pomóc więc znajdę chwilkę żeby się do Was odezwać i poczytać. W tym tygodniu będę miała nowego laptopa, byliśmy dziś w sklepie ale muszą go zamówić bo nie mają na stanie. Mamy z Maxem wizytę 17 w szpitalu to dowiemy się co dalej i kiedy operacja. buziaki i uściski dla wszystkich z forum:-)"
 
wiadomość od Lencji:

"Witaj Kochana, sądziłam, że jak się Kornelka urodzi to szybko trafimy do domu, ale nic z tego...:( jesteśmy od dwóch dni na oddziale izolacyjnym bo na patologii wszyscy twierdzili, że moje skurcze podbrzusza i bóle krzyżowe to nie są jeszcze skurcze porodowe bo ktg ich nie zapisuje i w efekcie nie podali mi na czas antybiotyku więc Mała ma infekcje i dostaje antybiotyk a teraz jeszcze okazało się, że ma żółtaczkę...więc kilka kolejnych dni przed nami...w czwartek minie 5tygodni w szpitalu.Mam nadzieję że u Was wszystko ok. Pozdrowienia i Buziaki dla Was i dla BB:)"
 
SMS z ok.10:00 od ewela28:

"Hejuś. wysyłam fotoska małego Tomaszka. Co tam u was słychać, któraś się wypakowała? Ucałuj wszystkie dziewczyny i maluszki. Pozdrawiamy gorąco, w czwartek wychodzimy"

Oto Tomaszek:
 

Załączniki

  • P140610_13.07.jpg
    P140610_13.07.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 108
Ostatnia edycja:
SMS z 12:40 od karo85:

"Hej, tu karo85. O 11.18 na świat przyszła Milenka, 53cm, 3190g, 9 punktów. Dam znać więcej jak się ogarnę po cesarce"
 
sms od Kajdusi z 11.55

Czesc kochana, co u was, jak tam Lilianka? Jestem na porodowce, choc jeszcze bez wlasciwych skurczy, rozwarcie tylko 2cm, szyjka skrocona 80%, wlasnie podlaczyli mi oxy, sprobuje urodzic sn, ale jak nie pojdzie szybko i sprawnie to mam obiecana cesarke. Pozdrawiaki!
 
sms od Kajdusi z 11.55

Czesc kochana, co u was, jak tam Lilianka? Jestem na porodowce, choc jeszcze bez wlasciwych skurczy, rozwarcie tylko 2cm, szyjka skrocona 80%, wlasnie podlaczyli mi oxy, sprobuje urodzic sn, ale jak nie pojdzie szybko i sprawnie to mam obiecana cesarke. Pozdrawiaki!

dostałam smska o podobnej treści:)
 
wieści od Kajdusi sprzed 2-3minut

"Powoli się rozkręca-skurcze co 3min...Sama jestem ciekawa czy dam radę urodzić sn...Tylko głodna jestem strasznie, bo przyszłam(na wszelki wypadek na cc na czczo:)"
 
reklama
Do góry