reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

reklama
Mam SMS od Magda_M, łącznie ze zdjęciem:

"Kacperek urodzony 07.06.10 godz. 21.45 waga 3530 długi 49"

Napisałam jej sms-a że chyba szybko poszło:

"Wiesz no tak:) 0 19 rozwarcie na 4cm, skurcze były ale nieregularne. Leżałam pod ktg skórcze zaczęły się nasilać i miałam rozwarcie 5cm za chwilę 8cm i 10 położona była tak zdziwiona że tak szybko poszło, Kacperek jest przecudny tylko nie wiem po kim on tak krzyczy głośno:)"
 

Załączniki

  • DSC00087.jpg
    DSC00087.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 72
SMS od athena83 z dzisiejszego poranka:

" Urodziłam wczoraj o 19.20. Krzyś ma 3750g i 55cm 10pkt ab. Urodziłam sn."
 
sms z dzisiaj od pauli24211 :

"nasza mała przyszła na świat dzisiaj o 9:05 ,waga 3760g i 55cm , bolało jak diabli,ale teraz jest juz OK. "
 
wiadomość od Lencji:

"u mnie bez zmian, dziś kolejna próba balonika...na badaniu powiedziano mi, że mam rozwarcie na 1cm i znacznie skróconą szyjkę, więc dziś dzień pod znakiem spacerów, może jakiś rezultat będzie:)tylko w parku przyszpitalnym komary gryzą jak wściekłe...Pozdrawiam:)"

wieczorem zapytałam czy coś się ruszyło, czy coś dały te spacery...

"Właśnie wróciłam z kontrolnego zapisu ktg, póki co nie ma rezultatów spacerów, czasem czuje mocne napinanie się brzucha i czasem coś co możnaby nazwać skurczem ale nic się jeszcze nie zapowiada na poważnie, mam za to ładną kolekcję po spotkaniach z komarami:)"
 
reklama
Witam po długiej nieobecności.
25.05 urodził się Jędrzej.2880gr 52cm 10pkt.Poród cc 37tc2d.Pozdrawiamy.
 

Załączniki

  • DSC01282.jpg
    DSC01282.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC01255.jpg
    DSC01255.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 88
  • DSC01272.jpg
    DSC01272.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 89
Do góry