reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

SMS od Kasiek1983 z godz: 12:00:

"Cześć. Tu Kasiek1983, Damianek urodził się 16.06 o 21.05 sn. Waga 3230, 54cm, 10 pkt apgar. Jest cudowny. Poród koszmarny ale opiszę jak wyjdziemy w niedzielę. Co u Was? Jakieś niespodzianki? Pozdrawiamy:)"
 
reklama
SMS do magdalena79 z godziny 19.11 :

"Hej :-)dopiero dochodzę do siebie po cc. Malutki urodził się o 8.35, 3.55kg, 56cm i 10 pkt. Jest kochaniutki. Pozdrawiam :-) szczęśliwa mama"
 

Załączniki

  • X.jpg
    X.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
SMS od Asnecja z 15:30:

"Krystianek urodził się dzisiaj o 1:15 z małymi problemami przez cc. Waży 4140 i mierzy 59cm"
 

Załączniki

  • Zdj__cie0075.jpg
    Zdj__cie0075.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 94
SMS od Madziaja z 17:10:

" Dzielimy się z wami dobrą nowiną, że dziś o 11.30 przyszedł na świat nasz synek Wojtuś ważąc bagatela 3980g przy wzroście 59cm. Było ciężko, ale warto:) Odezwę się po powrocie ze szpitala"
 
SMS od Ola_fasola z 10:30:

" Hej, tu Ola_fasola, u mnie jednak się rozkręciło, jestem od 1 w nocy w szpitalu - na porodówce. Dostałam znieczulenie i jest ok ale było tragicznie, myślałam że pozagryzam tu wszystkich z bólu. Rozwarcie mam już na 7 i zaraz będę miała kroplówkę z oxy zeby przyspieszyć. Trzymajcie kciuki"
 
SMS od ola_fasola z 14:45:

"Jest już z nami. Waży 3100 i ma 53cm. Nie było tak źle, podobna do Rafała. Urodziła się o 13.10, 10pkt apgar"
 
SMS od Ola_fasola sprzed chwili:

"Hej, co słychać na forum? Ktoś się rozpakował? My prawdopodobnie jutro wychodzimy do domu. Klara jest kochana tylko je i śpi. Pozdrawiamy"

Odpisałam jej, że nic nowego, te które marudziły marudzą dalej:-D
Odpisała:

"Naprawdę nic się nie ruszylo? To ich naprawdę w końcu lipiec zastanie" :-D:-D
 
SMS od cytrusik sprzed chwili:

" Hej dziewuszki miałam skierowanie na dziś na patologię ale mały ledwo pojawił się na oddziale postanowił wyjść i po godz pod ktg który wykazało 3 skurcze:) odeszły mi wody i 3h później miałam już Małego po tej str:) więc uwaga pierworódki wcale nie musi być długo a ktg to czasem ściema. kochane i jak któryś z bąbli postanowi wyjść to zrobi to nawet gdy ktg zerowe:) skurcze ogólnie w miarę, parte katastrofa. Nasz Mały z pewnością zostanie jedynakiem:) buziaki kochane i Wam też szybkiego i mniej bolesnego (jak się da:p) życzymy :):*"

Napisałam SMS o jakieś dokładniejsze "wymiary" maluszka, odpowiedź:

"Poród sn choć myśleli przy przyjmowaniu o cc ale tak szybko szło rozwarcie że po odpłynięciu wód po godz miałam już 7cm choć wczoraj szyjka zupełnie nie do rodzenia:) 15:36 Filipek 3.560 choć z USG wychodziło ok 4 więc ufff dł. 57:) 10pkt:) mam nadzieję że w czw wyjdziemy i jak zerknę na bb to będzie pustka, po to przesyłam dobre porodowe wibracje żeby u was kochane niedobitki też ruszyło ^^"

 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomość od katarzynajanicka:

Miałam badanie, szyjka skrócona, jutro test oxy, w sobote balon. A mój gin, do którego prywatnie chodziłam całą ciążę ma mnie w dupie palant jeden. Może jutro po oxy coś się ruszy. Pozdr dla Was :-)
 
Do góry