reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

wiadomość od katarzynajanicka

" Ja po badaniu, jutro test oxy, w sobotę balonik. Trzymajcie się cioteczki;)."
 
reklama
Wiadomość od katarzynajanicka z 8.33:

walczę, po oksy mam skurcze, ktg pokazywało do 70%, co cztery minuty. Teraz mnie odłączyli nie wiem co dalej...

-zapytałam, jak z rozwarciem - wtedy były 4 cm...

ciekawe co u niej teraz... jak coś mi napisze to Wam zaraz przekażę, bo już jestem na bieżąco w domu :tak:
 
wiadomość od Katarzynajanicka z 22.16:

"masz zięcia, po 13 godzinach porodu miałam cięcie, Filip ma 4100, 57cm dostał 9pkt. Już więcej dzieci mieć nie będę"
 
wiadomość od katarzynajanicka:

"Ja go tylko dwa razy widziałam, cały czas jestem na sali pooperacyjnej, zaraz mam iść na normalną salę to pewnie go dostanę.Niestety nie potrafi ssać i to mnie martwi. Pozdrawiam i dzięki że o mnie pamiętacie bo przeżyłam wczoraj jeden z gorszych dni w życiu, ale o tym później"
 
No to teraz dziewczyny uważajcie... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Sms od Cobra18

"Hej. Dzisiaj po 12 godzinach próbowania na tysiąc sposobów powiększenia mi rozwarcia (cale 2 cm) w bólach krzyżowych co 3 minuty o mocy 130, tylko dzięki zmianie warty lekarzy, o 0:14 urodził się Jakub z wagą 3020, 51cm 10 pkt."
 
Mam sms-a od AniCh83:

"Hej. Nie myślałam, że będzie mi dane pisać sms o niespodziewanej akcji.A jednak...Pełnia chyba zadziałała...Przed 3.00 zaczęłam sporo krwawić i od razu na porodówkę, ale raczej jest ok...Skurcze co ok. 5 minut i zaczynają boleć.Czekam na rozwarcie i wezmę znieczulenie..Trzymajcie kciuki mocno, please..."
 
sms od AniCh83:

"Hej. Wczoraj do 16 byłam na oxy, skurcze co 2 min..ale bez rozwarcia, więc wylądowałam na patologii:-(.Dziś po południu chyba powtórka i mam nadzieję, że jak się nie uda to będzie cięcie, ale słyszę, że laskom 2tyg. po terminie wciąż nie wywołują....A Ty nadal w dwupaku????A może ktoś inny się wypakował??Ania."

Odpisałam że trzymamy za nią kciuki i czekamy na kolejne wieści...oby o maluszku już po drugiej stronie!!!!
 
reklama
SMS od Gryzka sprzed chwili:

":) no i się udało urodzić synusia:] świat przywitał o 16.55, z 4130g i 57cm, sn:) nie pękłam, poród lżejszy niż z Małgosią"
 
Do góry