reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
Murzynek tak dobry że poszło wczoraj wszystko, a na obiad zrobiłam barszcz ukraiński - w największym garnku i też wszystko pochłonięte:szok: pierwszy raz robiłam i wyszedł pyszny :-)
 
Murzynek pyszny , ale ta blaszka mała:-pjak mi się chce to czekam aż wystygnie , przekrajam go na pół i smaruję dobrą , wiśniową konfiturą;-)
 
Dziewczyny, macie jakiś fajny przepis na kokosanki, albo jakieś ciasteczka kokosowe ?
Moja mama lubi, pod koniec marca ma urodziny więc chciałam z Alusią wymodzić. Na blogu mojewypieki są, ale takie które najlepiej jeśc na ciepło, a ja musze je zrobić dzień wcześniej :)
 
Agrafka ja robiłam kokosanki i były pyszne i nie wiem czy nie właśnie z blogu. Robiłąm je dosyc dawno wiec juz nie pamietam a ostatnio tez sie do nich zbieralam i jakos zrobiłam tylko bezy. Pierwsze słyszę zeby kokosanki najlepsze były na ciepło, moze wszystkie najlepiej tak smakują? Az jak bede miałą chwilkę zerknę na bloga ale ostatnio jak zerkałam nic takiego mi na pierwszy rzut oka nie wpadło.
 
reklama
Do góry