reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Hej. Ja dzisiaj sie obudziłam i tak coś Mnie tknęło i zrobiłam test. Nie wiem co to za firma bo kupiony gdzies kiedys na allegro z testami owu.
Jestem przerażona...beta wykonana. Nie wiem co robic. Miałam się do gina zgłosić jakby sie udało po leki. Chyba najwcześniej w poniedziałek będzie dopiero dostępny bo on jest z Poznania. Od dwóch tygodni biorę na własną rękę acard 75. Nie wiem czy brac go dalej... Jestem zes*ana bo nie wiem co robic...w poniedzialek mialam się umawiać na sono hsg ...
Poczekaj na wynik bety i potem może ewentualnie telefonicznie pogadaj z lekarzem? Mój lekarz odpisuje na messengerze.
Do jakiego lekarza z Poznania chodzisz? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, pytam z ciekawości, bo też jestem z wlkp
 
reklama
Poczekaj na wynik bety i potem może ewentualnie telefonicznie pogadaj z lekarzem? Mój lekarz odpisuje na messengerze.
Do jakiego lekarza z Poznania chodzisz? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, pytam z ciekawości, bo też jestem z wlkp
wiesz co tak by nie było problemu gdybym była jego pacjentka. Żadna tajemnica kruszynski z med Artu. 11.04 bylam na wizycie u niego z wszystkimi swoimi wynikami bo od stycznia 2021 po poronieniu się nie udaje. No i co zrobiłam tam na miejscu ta trombofilie, pobrał mi wymazy i jak dostanę @ umowic się na hsg. Endometrium wtedy pogrubione ale powiedział że nic nie mówi w tym temacie zobaczymy po hsg. I na koniec tylko powiedział ze gdyby czasem się udało to od razu mam się zgłosić po leki. A ja do niego że nie liczę na to bo po takim czasie to raczej nie jest możliwe. Do dzisiaj 😢
 
wiesz co tak by nie było problemu gdybym była jego pacjentka. Żadna tajemnica kruszynski z med Artu. 11.04 bylam na wizycie u niego z wszystkimi swoimi wynikami bo od stycznia 2021 po poronieniu się nie udaje. No i co zrobiłam tam na miejscu ta trombofilie, pobrał mi wymazy i jak dostanę @ umowic się na hsg. Endometrium wtedy pogrubione ale powiedział że nic nie mówi w tym temacie zobaczymy po hsg. I na koniec tylko powiedział ze gdyby czasem się udało to od razu mam się zgłosić po leki. A ja do niego że nie liczę na to bo po takim czasie to raczej nie jest możliwe. Do dzisiaj 😢
Będzie dobrze. Ewentualnie spróbuj się umówić na telewizyte
 
wyniki na ta trombofilie już mam od dawna. Mogłam się przecież skontaktować z lekarzem ale stwierdziłam że po co. Zrobię hsg i wtedy będę miała komplet więc ustali mi jakiś plan działania.
Wiem, ze czas będzie się dłużył okropnie ale musisz wytrzymać. Będzie dobrze, tak jak już ktoś wyżej tu radził, najlepiej zadzwon do lekarza i po proś o konsultacje, na pewno pomoże. ❤️
 
reklama
wyniki na ta trombofilie już mam od dawna. Mogłam się przecież skontaktować z lekarzem ale stwierdziłam że po co. Zrobię hsg i wtedy będę miała komplet więc ustali mi jakiś plan działania.
Jakie Ci wyszły mutacje? Ja po owu też brałam Acard 75, po pierwszej pozytywnej becie zwiększylam dawkę do 150 - wszystko na własną rękę. Wizytę u gina miałam dopiero 5 dni później i wtedy zaczęłam przyjmować heparynę. Więc ten acard na początku powinien dać radę do czasu wizyty.
 
Do góry