reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Melduję, że ja - póki co - nadal w ciąży. Nie mogłam dziś spać, ciągle się martwię, że będzie kolejny biohem ☹
Zrobiłam dziś dla porównania facelle i pinka. Zobaczcie, jaka różnica. Facelle już całkiem mocno się wybrwiło, a pink ledwo.
 

Załączniki

  • 20220505_070938.jpg
    20220505_070938.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 145
Hej dziewczyny :) test w dniu spodziewanej @,starania rok- bardzo chce tam coś widzieć, powtórzę za pare dni albo pójdę na betę. Tylko z ciekawości- czy Wy tez tam coś widzicie ?
 

Załączniki

  • 1334CC68-2BF4-4154-BAFB-37780615814D.jpeg
    1334CC68-2BF4-4154-BAFB-37780615814D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 153
Dziewczyny, wyjaśnijcie mi cos pls. Robiłam dzisiaj rano test owulacyjny. Wiem, że nie wolno z pierwszego moczu ale pomyślałam, że skoro i tak wstawałam koło 4 na siku, to o 7 to nie jest już pierwszy mocz :p A później trudno mi zrobić ten test, bo jestem w pracy 🤷‍♀️ I wyszła mi kreska duuuuzo ciemniejsza niż w poprzednie dni (ale jeszcze nie taka sama jak kontrolna). I teraz się zastanawiam, czy rano nie można robić bo wyjdzie za mocna (skonsentrowany mocz) czy za jasna (bo hormon wydzielany jest od rana do wieczora). W necie takie dwie sprzeczne informacje znalazłam. Trudno wezme do pracy ten test i zrobię koło 10 ale trochę się wystraszyłam, że przegapiłam. A seksu nie było, bo zrobiłam wczoraj mega aferę o sprzątanie 😅 Wczoraj robiłam koło 18 i była kreska ledwo widoczna.
 
Dziewczyny, wyjaśnijcie mi cos pls. Robiłam dzisiaj rano test owulacyjny. Wiem, że nie wolno z pierwszego moczu ale pomyślałam, że skoro i tak wstawałam koło 4 na siku, to o 7 to nie jest już pierwszy mocz :p A później trudno mi zrobić ten test, bo jestem w pracy 🤷‍♀️ I wyszła mi kreska duuuuzo ciemniejsza niż w poprzednie dni (ale jeszcze nie taka sama jak kontrolna). I teraz się zastanawiam, czy rano nie można robić bo wyjdzie za mocna (skonsentrowany mocz) czy za jasna (bo hormon wydzielany jest od rana do wieczora). W necie takie dwie sprzeczne informacje znalazłam. Trudno wezme do pracy ten test i zrobię koło 10 ale trochę się wystraszyłam, że przegapiłam. A seksu nie było, bo zrobiłam wczoraj mega aferę o sprzątanie 😅 Wczoraj robiłam koło 18 i była kreska ledwo widoczna.
Mogę się wypowiedzieć w sprawie moczu: rano na pewno jest bardziej skoncentrowany, nawet jak w nocy wstawałaś siku. Widzę to po testach ciążowych. Mimo że wstaje nocy, rano kreski wychodzą całkiem widoczne, a są już przecież z kolejnego moczu niby. Co do Lh, to nie pamiętam, ale możliwe, że rano jest najwyższe stężenie.
 
reklama
Do góry