reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Melduję, że ja - póki co - nadal w ciąży. Nie mogłam dziś spać, ciągle się martwię, że będzie kolejny biohem ☹
Zrobiłam dziś dla porównania facelle i pinka. Zobaczcie, jaka różnica. Facelle już całkiem mocno się wybrwiło, a pink ledwo.
 

Załączniki

  • 20220505_070938.jpg
    20220505_070938.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 148
Hej dziewczyny :) test w dniu spodziewanej @,starania rok- bardzo chce tam coś widzieć, powtórzę za pare dni albo pójdę na betę. Tylko z ciekawości- czy Wy tez tam coś widzicie ?
 

Załączniki

  • 1334CC68-2BF4-4154-BAFB-37780615814D.jpeg
    1334CC68-2BF4-4154-BAFB-37780615814D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 157
Dziewczyny, wyjaśnijcie mi cos pls. Robiłam dzisiaj rano test owulacyjny. Wiem, że nie wolno z pierwszego moczu ale pomyślałam, że skoro i tak wstawałam koło 4 na siku, to o 7 to nie jest już pierwszy mocz :p A później trudno mi zrobić ten test, bo jestem w pracy 🤷‍♀️ I wyszła mi kreska duuuuzo ciemniejsza niż w poprzednie dni (ale jeszcze nie taka sama jak kontrolna). I teraz się zastanawiam, czy rano nie można robić bo wyjdzie za mocna (skonsentrowany mocz) czy za jasna (bo hormon wydzielany jest od rana do wieczora). W necie takie dwie sprzeczne informacje znalazłam. Trudno wezme do pracy ten test i zrobię koło 10 ale trochę się wystraszyłam, że przegapiłam. A seksu nie było, bo zrobiłam wczoraj mega aferę o sprzątanie 😅 Wczoraj robiłam koło 18 i była kreska ledwo widoczna.
 
Dziewczyny, wyjaśnijcie mi cos pls. Robiłam dzisiaj rano test owulacyjny. Wiem, że nie wolno z pierwszego moczu ale pomyślałam, że skoro i tak wstawałam koło 4 na siku, to o 7 to nie jest już pierwszy mocz :p A później trudno mi zrobić ten test, bo jestem w pracy 🤷‍♀️ I wyszła mi kreska duuuuzo ciemniejsza niż w poprzednie dni (ale jeszcze nie taka sama jak kontrolna). I teraz się zastanawiam, czy rano nie można robić bo wyjdzie za mocna (skonsentrowany mocz) czy za jasna (bo hormon wydzielany jest od rana do wieczora). W necie takie dwie sprzeczne informacje znalazłam. Trudno wezme do pracy ten test i zrobię koło 10 ale trochę się wystraszyłam, że przegapiłam. A seksu nie było, bo zrobiłam wczoraj mega aferę o sprzątanie 😅 Wczoraj robiłam koło 18 i była kreska ledwo widoczna.
Mogę się wypowiedzieć w sprawie moczu: rano na pewno jest bardziej skoncentrowany, nawet jak w nocy wstawałaś siku. Widzę to po testach ciążowych. Mimo że wstaje nocy, rano kreski wychodzą całkiem widoczne, a są już przecież z kolejnego moczu niby. Co do Lh, to nie pamiętam, ale możliwe, że rano jest najwyższe stężenie.
 
reklama
Do góry